Kas trukdo žmogui būti laimingu?

Labai nelengvas uždavinys – visą laiką būti pozityvios nuotaikos ir jausti gyvenimo džiaugsmą. Dažnai tenka įveikti stresines būsenas ir netgi nervinius priepuolius. Kas gi trukdo žmogui būti laimingam?

Visų pirma, būtina apsvarstyti argumentus, palaikančius jo pasirinktą gyvenimo poziciją. Išvadą galima padaryti savarankiškai, jei sąžiningai atsakysite į klausimą, ar žmogus pats kaltas dėl savo nelaimių?

Atitrūkimas nuo realybės

Dėl visiškai suprantamų priežasčių kosminio masto planai yra iš anksto pasmerkti žlugti. Tad ar verta gaišti laiką bevaisėms fantazijoms, užuot apsidairius aplinkui ir paieškojus labiau prieinamų tikslų?

Iš tikrųjų žmogui ne tiek jau daug ir reikia, kad jis būtų laimingas.

Daugeliui prioritetas yra komfortiškas gyvenimas ir malonus socialinis ratas. Kas trukdo nukreipti savo pastangas į žemiškų užduočių įgyvendinimą ir kasdien jausti laimę? Dažnai tam užtenka atlikti namuose kosmetinį remontą, įsigyti naujų baldų, galbūt pakeisti santechniką ar savo garderobą.

Paklusimas kitų valiai

Taip sutvarkytas pasaulis, kad kai kurie žmonės siekia manipuliuoti kitais. Tačiau būti laimingam, visada paklūstant kažkieno valiai, neįmanoma – tik savo paties siekių ir svajonių įgyvendinimas suteikia žmogui laimės jausmą. Net jei dėl įvairių priežasčių jis ilgą laiką nepriėmė savarankiškų sprendimų, verta pabandyti, tačiau pirmiausia reikia išsiaiškinti, ko norisi jam pačiam ir ar tikrai jam kažkas trukdo. Tada belieka gerai apgalvoti savo noro įgyvendinimo planą ir nuosekliai jį vykdyti. Rezultatas gali viršyti drąsiausius lūkesčius!

Interesų trūkumas

Žmonėms reikia bendraminčių. Dažniausiai domimės tais žmonėmis, kurių pasiekimai mums patinka. Norint plėsti draugų ratą, susirasti šalininkų ir pelnyti pagarbą, verta tapti kokios nors veiklos meistru. Tai nebūtinai turi būti profesionali sfera. Pavyzdžiui, jei išmoksite skaniai gaminti, jūsų draugai visada turės priežastį užsukti ir pagirti jūsų meną. Niekas netrukdo žmogui veikti, jei jis kažkuo tikrai domisi ir nori toje srityje tobulėti.

Nesugebėjimas ir nenoras ieškoti išeities

Visiems reikia gero poilsio, taigi ir sveiko miego. Net jei butas yra daugiaaukštyje su triukšmingais kaimynais, tai nėra priežastis eikvoti nervus ir gadinti savijautą dėl to, kad jie periodiškai trukdo miegoti.

Kiekviena problema turi savo sprendimą. Šiuolaikinės medžiagos leidžia miegamajame užtikrinti patikimą garso izoliaciją, kuri leis visiškai atsipalaiduoti, nepaisant trukdžių. Vienaip ar kitaip atsikratęs nerimą keliančios problemos, kiekvienas iš mūsų gali tapti savo gyvenimo istorijos herojumi.

Tinginystė

Jei protas pateikia eilinį troškimą, nereikėtų per ilgai atidėlioti jo išpildymo. Nerealizuoti norai linkę kauptis ir pavirsti sunkia psichologine našta. Dėl to visada prasminga parodyti darbštumą ir treniruoti valią, stengiantis svajonę paversti realybe. Tinginystė šiame kelyje tampa blogu palydovu.

Žmogus niekada neturėtų kaltinti kitų, kad tasai kitas trukdo tapti laimingu – priežasčių reikia ieškoti pirmiausia savyje.

Turėtumėte atvirai atsakyti į klausimą, kokių veiksmų imamasi asmeniškai, kad būtumėte laimingi, ir padaryti iš to išvadas. Pasitaiko, kad nelaimingais save laiko pakankamai energingi žmonės. Tokiu atveju galbūt verta padaryti pertrauką, pamąstyti apie situaciją ir pakeisti kryptį.

.Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *