Kas nutinka, kai sutinkame tinkamą žmogų netinkamu laiku

Anksčiau ar vėliau sutinkame žmogų, su kuriuo suprantame vienas kitą iš pusės žodžio, mums patinka vieni ir tie patys dalykai. Tačiau su tokiais žmonėmis arba teko išsiskirti, arba aplinkybės neleido toliau bendrauti. Ir štai mes imame gailėtis, kad jį paleidome. Juk dabar viskas galėtų susiklostyti visiškai kitaip.

Likimas ir gyvenimas kartais veikia prieš mus. Ypač tada, kai sutinkame savo žmogų, tačiau tenka su juo išsiskirti. Kad šitaip nenutiktų, reikia ir teisingo žmogaus, ir teisingo laiko. Juk tai apie meilę, tiesa? Iš pradžių tirpstame, žvelgdami vienas kitam į akis ir esame įsitikinę, kad tai – visiems laikams. Tačiau gyvenimas padiktuoja tokias sąlygas, dėl kurių pradedame manyti kitaip. Galime būti pernelyg užimti darbais ar sutikti kažką kitą. Kas atsitiko, tas atsitiko, nieko nebepakeisi, belieka su tuo susitaikyti.

Psichologija nestovi vietoje, ji ir toliau aprašinėja mūsų gyvenimą vis naujais ir naujais terminais. Terminu „netekties baimė“ vadinama tokia emocinė būsena, kurią` kartais galima supainioti su liūdesiu, nuoskauda ir netgi netekties jausmu.

Tai gali būti susiję ne vien su romantiškais santykiais, bet ir su bet kuria kita gyvenimo sfera. Šis jausmas kyla, kai negauname, ko tikėjomės ar kai nesame patenkinti rezultatu. Pats paprasčiausias būdas sąveikauti su šia būsena – nieko nedaryti, likti ir toliau užsidariusiu nuo pasaulio. Tačiau tai sukelia kitas negatyvias emocijas. Reikia surasti savyje jėgų jas paleisti.

Neteisingi ir toksiški santykiai visada palieka pėdsaką širdyje ir atsiliepia sekantiems santykiams. Išdavystė, grubumas ir žiaurumas mūsų adresu verčia saugotis to bendraujant su visais kitais žmonėmis. Niekas nenori iš naujo patirti skausmo. O iš kitos pusės mes tuo tik nubaidome nuo savęs viską, kas gera ir negyvename dabartimi. Slepiame ir sandėliuojame savyje neišsakytus žodžius ir nuoskaudas, susijusias su praeitimi. Ir negyvename dabartinėje realybėje. Tik įsivaizduokite: praėję santykiai pasibaigė krachu ir paliko neišspręstų problemų bei nuoskaudų. Ir mes jomis gyvename čia ir dabar. O artimam žmogui atrodys, tartum problema slypi jame ir tai nuodys jūsų santykius.

Kai ne tuo laiku sutinkame gerą žmogų, reikia būti sąžiningu su savimi ir su juo. Bet kurie santykiai anksčiau ar vėliau sukelia daug skausmo. Ir dėl to nereikia gailėtis. Viskas, kas jums skirta, ateina pačiu laiku. Reikalingas ir teisingas žmogus liks šalia jūsų nežiūrint į nieką. O kol kas priimkite viską, kas su jumis vyksta. Tai jūsų gyvenimas, už kurį jūs niekam nieko neskolingas.

Tokie susitikimai leidžia suprasti, ko jums iš tikrųjų reikia. Mes padarome klaidą savo labui, kad ateityje pagaliau viskas stotų į savo vietas. Tai toji stebuklinga jėga, kuri verčia mus neįstrigti vienoje vietoje ir keistis. Bet kokiu atveju iš visko mūsų gyvenime galima gauti kažką gero. Ypač tai pasakytina apie tikrą meilę, kurios su niekuo nesupainiosi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *