Kartais geriausia, ką galime padaryti – tai nedaryti nieko

Kartais geriausia, ką galime padaryti – tai apskritai nieko nedaryti. Bent jau iš pradžių. Tam, žinoma, prireiks ištvermės, tačiau galiausiai paaiškės, kad taip pasielgti išties vertėjo.

Juk dažnai pasitaiko, kad kitą rytą, gerai išsimiegojus, ateina supratimas, kad ne viskas taip jau ir baisu. Dėl to duokite savo nelaimei tiek laiko, kiek reikia. Viskas palaipsniui išsispręs.

Mes jau nereaguosime į įvykį taip aštriai, kaip pačioje pradžioje. Be to, per susidariusią pauzę mes tikriausiai užpildysime savo galvą kitais rūpesčiais. Tai – nesibaigiantis ciklas, kurį patys save priverčiame įveikti.

Patyrę likimo smūgį, pasistenkite kurį laiką apskritai nepriimti jokių rimtų sprendimų. Mumyse esama savigynos ir apsisaugojimo mechanizmų, kurie skatina tam tikrus veiksmus, jų mes linkę imtis tuojau pat, tiesiog čia ir dabar. Tačiau trumpam pagerėjusi situacija visiškai negarantuoja, kad padėtis pagerės ilgalaikėje perspektyvoje.

Dėl to neskubėkite lėkti į pasimatymą su nauju pažįstamu iškart po to, kai nutraukėte ankstesnius santykius. Išsaugokite laišką, kurį taip norisi išsiųsti ir perskaitykite jį iš naujo rytojaus dieną. Susilaikykite nuo telefono skambučio, kuris turėtų išspręsti kažką labai svarbaus jūsų gyvenime. Suteikite sau šansą išsiaiškinti gilesniame lygmenyje.

Išmokite būti tiesiog pačiu savimi. Liaukitės be paliovos siekti kažko labai didelio ir pasimėgaukite tuo, ką jau turite.

Nes be mūsų vidinių siekių egzistuoja dar ir išoriniai faktoriai. Tikite tuo, ar netikite, jūs vis tiek nuo jų smarkiai priklausomi. Dėl to pasistenkite padaryti taip, kad šie faktoriai dirbtų jūsų naudai.

Kai nutinka kažkas labai nemalonaus, būna labai sudėtinga išsaugoti ištvermę ir pusiausvyrą. Tačiau bet kokiu atveju įvykiai mūsų gyvenime klostosi pagal visiškai nesuplanuotą scenarijų. Ir paskui galiausiai paaiškėja: viskas, kas su jumis vyko, buvo tik į gera.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Kodėl svarbu leisti sau patinginiauti

Ne tik galima, bet ir būtina! Leiskite sau padrybsoti ant sofos ir…

Nustoti griauti savo savivertę ir pradėti save gerbti

„Aš esu nevykėlis“ arba „Šis bandymas buvo nesėkmingas“. Ar jaučiate skirtumą? Kiti…

Žiūrėti į veidrodį kenksminga psichikai

Vieni žavisi savimi veidrodyje iš grynos tuštybės, kiti nekenčia savo išvaizdos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *