Karmos dėsniai

Šiuolaikinis gyvenimas kartais labai išvargina psichiškai, fiziškai ir dvasiškai. Jei leisite negatyviems gyvenimo aspektams jus užvaldyti, galite netgi prarasti sveikatą.

Todėl būtina išmokti rūpintis savo protu, kūnu ir siela. Vienas iš būdų, kuriuo galime nusimesti negatyvo naštą nuo savo pečių – suvokti savo veiksmų pasekmes. Tai – apie karmos dėsnius.

Gyvenimas – tai nuolatiniai priežasties ir pasekmės mainai. „Negalime pabėgti nuo savo veiksmų rezultatų“ – toks yra karminių dėsnių pagrindas. Susipažinę su šiais dėsniais, galime atrasti daugiau vidinės ramybės, kuri leis įgyti aiškumo ir pagerinti savo gyvenimą.

Taigi. Žadėtieji dėsniai.

Didysis dėsnis

Žinomas kaip priežasties ir pasekmės dėsnis, jis teigia, kad jūs gaunate būtent tai, ką duodate. Kitaip tariant, jei spinduliuojate pozityvą ir laimę kitiems, tai ir patys, savo ruožtu, gausite tą patį.

Kūrimas

Nei gera, nei bloga neatsitinka šiaip sau, be niekur nieko. Dėl to kurkite gerus ir pozityvius dalykus, kuriuos norite matyti savo pačių gyvenime.

Susitaikymas

Priimti gėrį ir blogį savo gyvenime. Nesusikoncentruoti į blogį, kitaip tie neigiami jausmai, susiję su blogiu, pasiliks su jumis.

Augimas

Mes kontroliuojame tik pačius save. Mes negalime pakeisti savo aplinkos, ar tai būtų žmonės, ar visa kita. Tačiau mes galime pakeisti tai, kas esame, kuo save laikome, kuo jaučiamės.

Atsakomybė

Jei kažkas jums atrodo neteisinga, dažniausiai tai yra jūsų pačių vidinis konfliktas. Mes atspindime tai, ko esama aplink mus, o aplinka atspindi mus. Todėl turime prisiimti atsakomybę už tai, kas vyksta mūsų gyvenime.

Ryšys

Viskas visatoje yra tarpusavyje susiję. Net jei kažkas atrodo nesvarbu, tai turi būti užbaigta, nes užbaigimas padės pamatą sekančiam gyvenimo žingsniui.

Kiekvienas mūsų gyvenimo etapas ir projektas yra ne mažiau svarbus, nei tas, kuris buvo prieš ar bus po jo.

Dėmesys

Neįmanoma vienu metu sutelkti dėmesį į daugiau nei vieną užduotį. Bandymas tai padaryti atvers duris negatyvui; dėl to susitelkimas ties viena užduotimi, atliekama vienu momentu, atneš mums ramybę.

Čia ir dabar

Gyvenimas, įstrigus savo praeityje, neleidžia pilna jėga gyventi šiandien ir siekti naujo asmeninio augimo.

Pokyčiai

Mums lemta kartotis, kol neišmoksime pamokų, kurios reikalingos tam, kad pakeistume savo gyvenimo kelią.

Kantrybė ir Atlygis

Visi gyvenimo apdovanojimai ateina savo laiku. Mes įgyjame tikrą ramybę ir laimę tada, kai darome, ką privalome, ir kantriai laukiame atlygio, kurio susilauksime, kai ateis tinkamas laikas.Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *