Labai dažnai mūsų gyvenime nutinka kažkas nemalonaus dėl mūsų anksčiau padarytų. Jei jūsų gyvenime prasidėjo bėdos, turėtumėte stengtis daryti daugiau gerų darbų, kad visi blogi dalykai jus aplenktų.
Kas yra bumerango dėsnis
Tai vienas pagrindinių visatos dėsnių, kartu su traukos dėsniu. Jis teigia, kad viskas, ką darome, grįžta atgal.
Žinoma, tai neveikia pačiais akivaizdžiausiais būdais. Pavyzdžiui, jei išduodate draugą, tai nereiškia, kad po dienos, savaitės ar metų kas nors išduos jus. Tai tiesiog reiškia, kad kažkuriuo neapibrėžtu momentu ateityje nutiks kažkas tokio, dėl ko tas asmuo pasigailės dėl savo nederamo poelgio.
Bumerango dėsnis nereiškia, kad turi įvykti kažkoks vienas konkretus dalykas. Tai gali būti kelios nedidelės problemos, kurios savo svoriu bus identiškos anksčiau šio asmens sukurtoms problemoms.
Štai kodėl šis dėsnis taip gerai koreliuoja su visatos pusiausvyros dėsniu. Šiame pasaulyje visi blogi ir geri dalykai turi būti subalansuoti. Geras poelgis lems tai, kad ateityje žmogus gaus kokią nors dovaną iš visatos.
Kaip pasinaudoti šiuo dėsniu, kad pritrauktumėte laimę
Suprantama, būtina daryti gerus darbus, tačiau labai svarbu prisiminti, kad geras darbas nėra tas pats, kas geras poelgis.
Labai dažnai nutinka taip, kad matome tik vieną įvykio pusę, nekreipdami dėmesio į kitą. Pavyzdžiui, kas nors nori įdarbinti giminaitį, kuris ruošiasi susilaukti vaiko, bet turi būsto paskolą. Jis turi sunkumų ir jam reikia pinigų. Asmuo atleidžia kokį nors jam dirbantį žmogų ir į jo vietą įdarbina giminaitį. Jis mano, kad padarė gerą darbą, tačiau nežino, kad atleistas asmuo taip pat turi didelių gyvenimo sunkumų.
Paprasčiau tariant, poelgis neturi kenkti vienam ir padėti kitam. Reikia elgtis taip, kad neigiamos pasekmės būtų minimalios. Šiuo atveju bumerango dėsnis veiks tik jūsų naudai.
Jei netyčia kam nors padarėte bloga, bumerango dėsnis neveiks
Šiuo atveju svarbiausia nuoširdžiai atsiprašyti, nes žmogų gali įžeisti netaktas. Jei netyčia kam nors užmynėme ant kojos, netyčia sukėlėme širdies skausmą, būtina nuoširdžiai atsiprašyti. Visata priims šį atsiprašymą.
Pasistenkite nekeršyti
Kerštas – tai kai žmogus imasi vaidinti Dievo vaidmenį, mėgindamas pasiekti teisingumą.
Kaip jau buvo minėta, mes nežinome, kodėl žmogus pasielgė būtent taip, o ne kitaip. Net jeigu tai buvo sąmoningas blogas poelgis su apgalvotomis pasekmėmis, geriausia tai palikti ramybėje.
Kuo greičiau atleisite žmogui, tuo greičiau Visata pati viską sutvarkys. Kai žmogus keršija, jis automatiškai atima iš savęs kompensaciją už gautą žalą.
Jei kas nors su jums blogai pasielgė, tai įvyko ne šiaip sau, tačiau pasitaiko ir atsitiktinumų
Jei Visata leidžia netyčia kam nors iš žmonių sukelti skausmą, ši skriauda bus kompensuota ateityje. Deja, neįmanoma tiksliai žinoti, ar įvykis buvo karminis, ar atsitiktinis.
Norint, kad jūsų gyvenime vyktų pozityvūs įvykiai, labai svarbu išmokti jausti dėkingumą. Žodis „ačiū“ turi didžiulę galią. Kai kam nors dėkojame arba dėkojame Visatai už pagalbą, mes tarsi užmezgame grįžtamąjį ryšį, tarsi pranešame, kad mums duota teigiama energija buvo sėkmingai priimta. Tai labai svarbu.