Kaip tampate tais, su kuriais nuolat bendraujate

Kiekvienas iš mūsų nori (ir gali) pasiekti kažką daugiau savo gyvenime. Sąmoningas artimiausio aplinkos rato formavimas – vienas iš būdų ką nors pakeisti į gerąją pusę ir augti. Jei norite pakeisti savo gyvenimą, skirkite didelį dėmesį ne tik sau, bet ir aplinkiniams…

Žmogui kalba tapo super manipuliacija, padedančia nepaprastai greitai pakeisti žmones savo naudai.

Kiekvienas žmogus išskiria daugybę „minčių virusų“, kurie įsiveržia į kitų žmonių smegenis ir pakeičia jų elgesį.

Jūs – tai 5 žmonių, su kuriais dažniausiai bendraujate, vidurkis. Galite galvoti apie save ką tik norite, tačiau šie žmonės jus tiesiogiai keičia čia ir dabar, priversdami jūsų idėjas ir veiksmus keistis taip, kaip to reikia kitiems.

„Negerai atsisakyti padėti tiems, kuriems reikia pagalbos“, – aiškina jūsų dėdė, neturintis pakankamai pinigų. Ir jūs pradedate rimtai nerimauti, kad esate nedėkingas žmogus, kuris gyvena gerai ir nesidalina su kitais.

„Kodėl tu šaliniesi kolektyvo? Žmonės nesupras“, – aiškina senas pažįstamas, siūlydamas pasiurbčioti bare, nors tu jau nusprendei, kad gerti nėra labai gerai.

„Esame maži žmonės, geriau neišsišokti“, – dalinasi išmintimi koks nors jūsų draugas, ir jūs nusprendžiate, kad iš tikrųjų geriau bus neišsišokti.

Ką su tuo daryti? Atsikratykite tų žmonių, kurie tempiasi jus žemyn. Pakanka savęs paklausti, ar aš noriu būti panašus į tą žmogų, kuris man ką nors pataria. Ir viskas iš karto paaiškės. Kad ir ką žmogus bekalbėtų, kad ir kokia išmintimi jis švaistytųsi, būtent jo skleidžiamos ir kultivuojamos mintys atvedė ten, kur jis dabar yra ir pavertė tokiu, koks jis stovi priešais jus.

Nori kitokio gyvenimo? Susiraskite žmogų, į kurį norėtumėte būti panašus, ir klausykitės, ką jis kalba.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Kodėl svarbu leisti sau patinginiauti

Ne tik galima, bet ir būtina! Leiskite sau padrybsoti ant sofos ir…

Nustoti griauti savo savivertę ir pradėti save gerbti

„Aš esu nevykėlis“ arba „Šis bandymas buvo nesėkmingas“. Ar jaučiate skirtumą? Kiti…

Žiūrėti į veidrodį kenksminga psichikai

Vieni žavisi savimi veidrodyje iš grynos tuštybės, kiti nekenčia savo išvaizdos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *