Kaip sąveikauti su toksiškais žmonėmis? Du būdai

Toksiški žmonės kupini nuodų – pykčio, neapykantos, nuoskaudų, agresijos. Kol artimai nekontaktuoja su žmogumi, atrodo normalūs, niekam nepavojingi. Tačiau kai tik įvyks kontaktas, toksiškas sutvėrimas tučtuojau parodys tikrąjį savo veidą, ims nuodyti viską aplinkui.

Toksiškų, nepatenkintų žmonių labai daug. Jų pilna visur – socialiniuose tinkluose, viešajame transporte, parduotuvėse, darbe ir netgi namuose.

Toksiški žmonės kupini negatyvo, neigiamų energijų, jie stengiasi užpildyti visą erdvę savo tulžimi. Jie palieka savo nuodingą pėdsaką telefone, internete ir gyvame bendravime.

Kaip su jais nesąveikauti?

Neįmanoma nuspėti, kada ims lietis nuodai, tačiau galima išmokti teisingai reaguoti.

Ne visada reikia reaguoti, kadangi dažniausiai toksiški žmonės tik to ir laukia, kad kas nors užkibs, neištvers, atsilieps ir tada išlies visą savo pykčio energiją ant neištvėrusio nelaimėlio.

Galima nepasiduoti provokacijai, įsisąmoninus faktą, kad ji buvo tam ir skirta, kad už jos užkibtumėte. Reikia susitaikyti su tuo nuodų antplūdžiu, kaip rekomenduoja kai kurie psichologai. Net jeigu tai neatrodo visiškai normalu. Toksiškas žmogus laukia, kad jį kas nors paneigtų arba pamėgintų duoti jam atkirtį, o čia staiga sugriuvo visa jo strategija – žmogus su juo sutinka.

Taip, taip, su jais reikia kalbėtis kaip su pamišėliais. Juk jūs neimsite karštai diskutuoti su psichiškai nesveiku žmogumi, kuris tvirtina, kad yra Napoleonas?

O jeigu sutiksite – taip, drauguži, tu tikrai Napoleonas – šiam žmogui dings visas įdomumas ir įkvėpimas nuodyti jus savo tulžimi.

Galima pasirinkti ir kitą būdą. Su toksišku žmogumi galima bendrauti kaip su mažu nuskriaustu vaiku. Atidžiai išklausę, pasakykite su užuojauta balse, kad jį suprantate.

Nuoširdžiai pasakykite, tarytum iš tiesų tuo tikėtumėte.

Situacija iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti absurdiška. Tačiau būtent tokiu būdu mamos įsigudrina nuraminti mažo vaiko isterijos priepuolį.

Tas pats ir su toksiškais žmonėmis – jie psichologiškai taip ir neužaugo, nesubrendo, jie kupini pykčio šiam pasauliui, kuriam turi didelių pretenzijų.

Ir neturi harmonijos sieloje.

Palinkėkime jiems ramybės širdyje.

.Naujienos iš interneto

Kovinės senojo pasaulio kiaulės

Per visą žmonijos istoriją gyvūnai buvo efektyviai jaukinami ir naudojami kaip papildoma…

Venkite bendrauti su žmonėmis, kurie atima iš jūsų džiaugsmą

Visomis jums prieinamomis priemonėmis ignoruokite bet kokius kontaktus su negatyviais žmonėmis. Nedalinkite…

Visatos ženklai

Ar dažnai susiduriate su ženklais? Jeigu taip, tai tikriausiai žinote, koks jausmas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *