Kaip ramiai reaguoti į viską, kas vyksta gyvenime

Vargu ar yra pasaulyje toks žmogaus, kurį patenkintų viskas, kas vyksta jo gyvenime. Neišvengiamos problemos, kritimai, nesėkmės ir nusivylimai kitais žmonėmis. Tik vieni pakankamai greitai atsipeikėja, susikaupia ir eina toliau. O kiti taip ir įstringa neigiamose emocijose, be tikslo degindami savo resursus.

Žemiau pateikiamos mintys gali padėti kitaip pažvelgti į tai, kas vyksta gyvenime, nusiraminti ir tapti bent šiek tiek harmoningesniais.

Mes tampame tuoi tuo, apie ką galvojame. Kai jus traukia negatyvūs prisiminimai, kai pyktis užpildo tavo širdį, ši frazė labai prablaivo. Nejaugi mes savęs taip nemylime, kad esame pasirengę patys sau padaryti kažką negatyvaus?

Mes esame savo pačių vakarykščių minčių rezultatas. O šios dienos mintys kuria mūsų rytojaus realybę. Viskas, ką turime šiandien, yra sukurta mūsų pačių rankomis. O prieš tai, prieš veiksmus, buvo mūsų mintys ir konkretūs sprendimai. Niekada nevėlu ką nors pakeisti. Tačiau norint pakeisti, reikia pradėti kitaip galvoti.

Nepasilikite praeityje, nefantazuokite apie ateitį, susitelkite į dabartį. Žymiai lengviau kankintis dėl praeities ar svajoti apie kokią nors abstrakčią ateitį, kai viskas kažkokiu neaiškiu būdu savaime susitvarkys. Tačiau taip darydami, pražiopsome patį svarbiausią tašką, gyvenimo punktą. Šis punktas – tai čia ir dabar.

Neskubėkite gydyti aplinkinių. Gydykite save. Kam koncentruoti dėmesį į krislą kito žmogaus akyse, kam švaistyti savo resursus kritikai ir smerkimui? Geriau eikvoti energiją tam, kad kažką pataisytume savyje, kad nuveiktume kažką gero sau patiems.

Juokinga manyti, kad kažkas kitas pajėgus padaryti tave laimingu ar nelaimingu. Sveiku protu mąstantis žmogus nesuverčia atsakomybės už savo laimę kitam. Jeigu jūs pats nesate laimingas, jei neradote savęs, neįgijote harmonijos viduje, nejaugi išties tikite, kad kažkas kitas visa tai padarys už jus?

Laimė niekada neateina pas žmogų, kuris nevertina to, ką jau turi. Kad ir kaip sunku būtų, svarbu mokėti būti dėkingu gyvenimui ir sau pačiam už tai, ką jau turite. Svarbu pripažinti ir vertinti savo resursus, pasiekimus ir patirtį.

Laimę atneša drausmingas protas. Dėl savo laimės būtina pasistengti ir padirbėti. Didelė klaida pasikliauti idėja, kad kažkurią stebuklingą akimirką žvaigždės susidėlios į laimingą konfigūraciją ir mums iš karto viskas susitvarkys… Vienintelis teisingas kelias – dirbti su savo nuostatomis, stebėti savo būklę ir sutelkti dėmesį į pozityvius faktorius.

Ramybė visada gyvena jūsų viduje. Neieškokite jos išorėje. Kiekvienas žmogus pats sprendžia, ko jam reikia, kad jaustų harmoniją. Svarbu apsispręsti, kame yra jūsų harmonija ir jūsų pusiausvyra, ir šią būseną nuolat stengtis išlaikyti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.