Kaip išmokti skaityti Visatos ženklus?

Visi atsitiktiniai susitikimai, sutapimai, laimingi radiniai ir praradimai, sapnai, pergalės ir pralaimėjimai turi būti analizuojami atsižvelgiant į jų reikšmingumą jums. Egzistuoja jėga, apie kurios logiką galima tik spėlioti.

Galite tai pavadinti Visata arba Begalybe. Ši jėga valdo mūsų likimą. Tačiau mes irgi galime valdyti savo likimą ir daryti įtaką šiai jėgai. Galime su ja palaikyti dialogą, bendradarbiauti arba nebendradarbiauti. Būti jos laidininku arba nebūti.

Ženklai – tai tas būdas, kurio pagalba mūsų aprašoma jėga su mumis bendrauja. Atsakymai ateina savaime, iš mūsų vidaus, per pojūčius. Tu tiesiog supranti, ir viskas.

Tačiau būtina siekti išmokti pamatyti, pastebėti šiuos ženklus ir sulaukti vidinio atsakymo.

Esmė ta, kad štai jūs, pavyzdžiui, norite kažką padaryti, tačiau kelyje link tikslo atkakliai painiojasi įvairios smulkios kliūtys. Ar nemanote, kad tai įspėjimas? Tikriausiai, būtent taip ir yra.

Visatos signalai

Teisingas pasirinkimas – tai džiaugsmo, pakilumo, pasitenkinimo jausmas dėl viso to, kas su jumis vyksta. Jei ką nors darote su entuziazmu ir įkvėpimu, tai – ženklas, rodantis, kad einate teisinga kryptimi.

Jums tikriausiai pažįstamas posakis „nelinksta širdis“. Savęs prievartavimas nieko gero neduoda. Jei visas mūsų gyvenimas susideda iš nesibaigiančių „privalau“ ir niekada nenuskamba „noriu“, toks gyvenimas tampa nepakeliamu ir visiškai beprasmiu. Nes šiuo atveju mes nugyvensime ne savo, o svetimą gyvenimą, pateisindami svetimus lūkesčius, pildydami svetimus pažadus ir grąžindami svetimas skolas.

Jeigu jus lydi pergalės ir pasisekimai pasirinktoje veikloje, jei viskas gaunasi – puiku! Aukštesnės jėgos pritaria jūsų pasirinkimui ir siunčia patvirtinimą. Bet jei nuo pat pradžių nesiseka, jei tenka tarsi daužyti galva nepramušamą sieną, tai gali būti signalas, kad ėmėtės ne tos veiklos. Arba dar nesate tam visiškai subrendę.

Sapnai – universalus būdas bendrauti su aukštesnėmis jėgomis. Tik norint išsiaiškinti, ką tiksliai tos jėgos nori mums pasakyti savo miglotais ir painiais žinutėmis, pirmiausia reikia išmokti elementarių dalykų – įsiminti šiuos signalus, o paskui juos analizuoti.

Nelaimingi atsitikimai – tai gerai apgalvoti dėsningumai. Iššifruoti šiuos ženklus taip pat sudėtinga, kaip ir sapnus. Tačiau teisingas jų traktavimas duoda neabejotinų rezultatų koreguojant elgesį. Pavyzdžiui, jūs suklupote. „Oi!”- pagalvojate – „Tai blogas ženklas. Turbūt neverta eiti į svečius, nes aukštesnės jėgos perspėja apie kažkokias bėdas”.

O iš tikrųjų jūs paprasčiausiai suklupote. Kelias duobėtas. Reikia žiūrėti po kojomis. Štai ir viskas!

Štai jeigu suklupsite du ar tris kartus iš eilės, skubėdami į kokį nors jums labai reikšmingą susitikimą, tai jau bus pakankamai aiškus signalas. Apie ką? Na, čia jums patiems reikės pasikrapštyti pakaušį ir išsiaiškinti. Galbūt šis susitikimas jums nereikalingas, galbūt teikiate jam pernelyg didelę reikšmę, o gal atvirkščiai – nepakankamai gerai jau pasiruošėte.

Visi atsitiktiniai susitikimai, sutapimai, laimingi radiniai ir praradimai, svajonės, pergalės ir pralaimėjimai turi būti analizuojami atsižvelgiant į jų reikšmę. Ir tada net pačias nemaloniausias staigmenas sutiksite ramiai ir su dėkingumu.Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *