Kai Visata jums palanki

Paaštrėja intuicija

Kai intuicija paaštrėja, jūs iš karto tai pajuntate, pavyzdžiui, pradeda kažką kalbėti unisonu su kitu žmogumi (ar iš anksti žinote, ką jis dabar pasakys). Galite nuspėti aplink jus vykstančius įvykius, pradedate jausti aplinkinių žmonių nuotaikas. Gali būti ir taip, kad pagalvosite apie kitą žmogų, o jis jums jau paskambino ar parašė. Intuicija – galingas dalykėlis ir labai svarbu ja sekti. Kaip taisyklė, tai – ženklas, kad netrukus gausite, ko norėjote. Įsiklausykite į savo širdį.

Pastaruoju metu miegate it kūdikis

Gilus miegas, po kurio pabundate pailsėję – požymis, kad Visata yra jūsų pusėje: meilė stipresnė už baimę. Meilė suteikia ramybės jausmą, ramų miegą ir sveikatą, o baimė, priešingai, provokuoja nerimą ir paviršutinišką miegą, kuris neleidžia visiškai atsipalaiduoti ir normaliai pailsėti.

Atsirado finansinio komforto pojūtis

Pakankamai pinigų – jūsų natūrali būsena, kurios iš jūsų laukia Visata. Ir jeigu žengiate teisinga linkme, jums vis dažniau pasitaikys progų užsidirbti pinigų.

Dažniausiai viskas prasideda nuo smulkmenų. Pavyzdžiui, randate pinigų gatvėje, senų kelnių kišenėje arba pažįstami sugrąžina seną skolą. Nepriklausomai nuo pinigų sumos, nepamirškite padėkoti pasauliui, kad ir toliau pritrauktumėte prie savęs pozityvą. Ką nors padovanokite artimam žmogui.

Jūs patys jaučiate, kad tarp jūsų ir pasaulio atsirado rezonansas

Vienas svarbiausių požymių, kad Visata darbuojasi jūsų labui – jums neįprastas sinchroniškumas su jus supančiu pasauliu. Jis gali įgauti įvairias formas.

Pavyzdžiui, vis dažniau ir dažniau sutinkate žmones, kurie gali jums kuo nors padėti. Ir jums patiems nuostabu, kaip tai įvyksta, nes visi tie susitikimai įvyko vien dėl to, kad judu veikiate „viena banga” ir atsidūrėte reikiamoje vietoje reikiamu laiku.

Pradedate pastebėti malonius dalykus

Dažniau žvelgiate į dangų, džiaugiatės patekančia saule, lietumi, sniegu. Realizuojasi jūsų sumanyti dalykai ir jūs ramiai laukiate, tarytum žinodami, kad tai įvyks. Gatvėje vyksta malonūs stebuklai, kažkas iš praeivių nusišypso, kažkas pasako ką nors malonaus, laiku atvažiuoja autobusas, jame atsiranda laisva vieta, jūs suspėjate į susitikimą, jums atitenka laisvas bilietas į kokį nors koncertą. Ir dar daug įvairių malonių dalykų…

Visa tai – Visatos atsakas į tai, kaip jaučiame gyvenimą, į mūsų gyvenimą čia ir dabar, į mūsų dėkingumą už mažyčius gyvenimo džiaugsmus, kurie tarsi upeliai suplaukia į vieną didelį gyvenimo okeaną.

Sureguliuokite savo vidines „antenas” šia banga – ieškoti to, kas malonu, pozityvu, kas įkvepia. Dabar pats laikas tai padaryti – pradėkite transliuoti aplinkiniams pozityvą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *