Ką reiškia sapnas, kai norisi šaukti, tačiau nesigauna

Ekspertai rado atsakymą, kodėl žmonės sapnuoja sapnus pagal panašų scenarijų. Kai sapne žmogus negali šaukti – tai ženklas, kad realiame gyvenime jis turi problemų su saviraiška, rašo bustle.com.

Realiame gyvenime susikaupę jausmai ir emocijos dėl tam tikrų priežasčių neranda išeities. Draudimas juos reikšti gali būti siejamas su susiklosčiusiomis aplinkybėmis, baime, kad pasmerks aplinkiniai.

Jei sapne panašus siužetas kartojasi, turėtumėte pagalvoti apie dalykus, apie kuriuos negalite kalbėti realiame gyvenime. Miegančios smegenys apdoroja baimes, abejones, troškimus ir paverčia juos metaforomis.

Emociškai užblokuotas žmogus nesuvokia, kad neišreiškia savęs. Tačiau miego metu smegenys apdoroja šią informaciją ir išsaugo ją atmintyje. Santūrios emocijos realiame gyvenime virsta neišreikštu riksmu sapne.

Ar jums sunku realiai išsakyti nuomonę, ginti savo interesus ar prašyti pagalbos? Ar atrodo, kad niekas jūsų negirdi? Nesugebėjimas šaukti miego metu reiškia, kad gyvenime jaučiatės bejėgis. Gali būti, kad išdidumas ar drovumas trukdo ieškoti paramos iš kitų žmonių.

Jei negalite išreikšti užslopintų emocijų, pabandykite jų atsikratyti kitaip. Pavyzdžiui, išsirėkti miške, koncerte ar namuose į pagalvę. Verta paanalizuoti savo gyvenimą ir išsiaiškinti situacijas, kuriose jaučiatės bejėgis, o taip pat žmones, kurie jus gniuždo.

.Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *