Ką apie žmogaus asmenybę byloja jo mėgstami augintiniai

Žmonės renkasi naminius gyvūnus, kurie atitinka jų pačių asmenybės bruožus. Pavyzdžiui, kryptingai siekiantys tikslo ir energingi pasirinks gyvūną, pasiruošusį tokiam pat gyvenimo būdui. Tikriausiai, tai bus didelis šuo. O kas norės drybsoti ant sofos ir skaityti knygas, įsigys katę arba mažą šuniuką.

O dar, psichologu nuomone, gyvūnas yra tarsi išoriniam pasauliui žmogaus siunčiamas signalas. Augintinis atspindi tai, kas patinka šeimininkui. Netgi išoriškai žmonės ir naminiai gyvūnai neretai būna panašūs.

Šunų mėgėjai

Jie neįsivaizduoja, kaip galima gyventi be ištikimo šuns. Visiškai nuoširdžiai laiko jį šeimos nariu, padėjėju ir gynėju.

Teksaso universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad šunų mylėtojai yra labiau ekstravertiški, sąmoningi, su jais lengviau ir maloniau kalbėtis, nei su kačių mėgėjais. Jie dažniau linkę į sportą, aktyvų gyvenimo būdą ir linksmybes.

Kačių mėgėjai

Katės – neramūs, nerimastingi sutvėrimai. Kaip ir jų savininkai. Skirtingai nei šunų mėgėjai, kačių šeimininkai dažnai turi po du ar daugiau augintinius.

Mokslininkai pažymi, kad kačių savininkai – kūrybiškesnės asmenybės ir tuo pačiu neurotiškesnės. Dar ištikimesni, patikimesni ir emociškai jautresni, nei šunų mėgėjai. Jie moka išklausyti kitus ir emociškai atsiliepti.

Roplių mėgėjai

Tiek kačių, tiek šunų mėgėjai vertina dėmesį. Jiems norisi apkabinimų, lytėjimo ir emocinio kontakto. Tiems, kurie laiko namuose roplius, pirmoje vietoje yra nepriklausomybė. Tokie žmonės nėra labai bendraujantys, ne visada supranta humorą.

Paukščių mėgėjai

Ekspertai pažymi, kad paukščių mėgėjai pasižymi puikia dvasine organizacija, mėgsta kalbėtis įvairiomis temomis, moka reikšti jausmus. Kaip ir kačių mėgėjams, jiems būdingas pastovumas.

.Naujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.