Jūsų liftas kyla aukštyn. Sėkmės požymiai

„Mano liftas kyla aukštyn!“ – sakydavo žinomas rašytojas Šeldonas, kai jo gyvenime prasidėdavo eilinis sėkmės periodas. Susumuoti rezultatus nėra paprasta – gyvenimo maišatyje, nesibaigiančiuose rūpesčiuose kartais neįmanoma susigaudyti, kurlink judame ir ar apskritai kažkur judame. Gal mūsų liftas įstrigo? Kaip įvertinti rezultatus ir suprasti, jog žengiame link sėkmės?

Esama tam tikrų požymių, kad einame teisingu keliu. Kad liftas kyla į viršų.

Pirmasis požymis – buvo sunku. Ištisus metus ar dar ilgiau sunkiai sprendėte problemas, tačiau sprendėte savo naudai. Dėjote daug pastangų, sunkiai dirbote, labai pavargdavote. Viskas teisingai. Kopti į viršų žymiai sunkiau, nei riedėti į pakalnę. Liftą mes patys turime stumti į viršų. Ir svarbiausias kelio į sėkmę požymis – tenka dėti daug pastangų.

Atsirado naujų draugų. Į jūsų gyvenimą atėjo nauji žmonės. Užsimezgė nauji ryšiai su įdomiais ir naudingais pažįstamais, prasidėjo nauji bičiuliški santykiai. Per metus aplinka atsinaujino kokybiškai ir prasiplėtė kiekybiškai. Tai gali būti ir draugai internete, ir nauji verslo partneriai. Galbūt tai vos du ar trys žmonės, tačiau kartais ir tiek pakanka. Tai dar vienas sėkmės požymis – nauji pakeleiviai gyvenimo kelyje.

Niekam nepavydėjote ir su malonumu stebėjote svetimas pergales ir svetimus pasiekimus. Jūsų neerzino nugalėtojams skirti aplodismentai, jūs ir patys nuoširdžiai plojote. Netgi tiesiogine šio žodžio prasme plojote per koncertą ar kokią nors apdovanojimo ceremoniją. Nuoširdžiai. Tai irgi sėkmės požymis ir ženklas, kad esate teisingame kelyje.

Aplinkiniai pastebi, kad puikiai atrodote, kad atjaunėjote. Mes patys galime šito ir nepastebėti. Įrodyta, kad žmogus vertina save žymiai kritiškiau negu aplinkiniai. Ir jeigu kiti žmonės sako, kad pasikeitėme į gerąją pusę, reiškia, einame teisingu keliu. Mūsų liftas kyla aukštyn.

Metus ar daugiau laiko mums likdavo „laisvų pinigų“. Galbūt visai nedaug, tačiau mes visgi galėjome, tegu ir retkarčiais, pirkti ne tik tai, kas būtina, bet ir tai, ko užsimanėme. Nedidelis pinigų likutis – požymis, kad turite daug energijos. Situacija gerėja.

Išmokote kažko naujo. Įvaldėte naują įgūdį. Pradėjote savo verslą. Nukeliavote į šalį ar miestą, kur niekada anksčiau nebuvote. Esate kupinas naujų įspūdžių.

Iš jūsų aplinkos pradingo žmonės, kurie anksčiau pritardavo jūsų nuomonei ir drauge su jumis skundėsi gyvenimu. Kartu su jais jūs kažką koneveikėte ir drauge ieškodavote pateisinimų ištikusioms nesėkmėms. Jų draugiškumą pakeitė šaltumas ar netgi priešiškumas. Jie nei iš šio, nei iš to pakeitė į jus savo požiūrį. Taip yra dėl to, kad juos erzina jūsų sėkmė, kurios pats kol kas dar nepastebite.

Turite žmogų, kuris jums sako „Aš tave myliu“. Yra žmogus, dėl kurio norisi gyventi ir siekti pasisekimo. Nesvarbu, kas jis toks. Svarbu, kad jis sako jums šiuos tris žodžius. Tai nepaprastai galingas palaikymas kelyje į sėkmę.

Jeigu pastebėjote daugumą iš šių požymių – jūsų liftas garantuotai kyla į viršų. Esate kelyje į sėkmę. Praėję metai buvo naudingi ir vaisingi, o sunkumai – tai būtinas požymis, bylojantis, jog kylate aukštyn.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.