Jeigu esate geras žmogus – jus būtinai puldinės

Geras žmogus yra geras sąmoningai. Tai jo pasirinkimas, kurį lėmė ne silpnumas ar kvailumas, o vidinė jėga, kurios pikti žmonės visiškai neturi. Kaip neturi laimės, džiaugsmo ir meilės.

Jeigu esate geras žmogus, jus būtinai puldinės. Be jokių regimų priežasčių. Taip pasireiškia „gelbėtojo kompleksas“, būtent taip šis kompleksas veikia piktus, niekšingus, agresyvius žmones, kuriems jūs nepadarėte nieko blogo.

Tai tiesiog tokia cheminė reakcija ir su jumis asmeniškai ji neturi nieko bendro. Taip į mus reaguoja žmonės, kurių širdys užpildytos juodu pykčiu, pavydu, neapykanta. Pradedant piktu kiemsargiu, baigiant aukšto rango valdininku.

Padedi žmonėms? O tu pamėgink iš pradžių sau pačiam padėti! Tuojau mes patikrinsime, kiek esi geras. Spjausime tau į veidą ir smogsime į nugarą. Išmušime iš pusiausvyros, pažeminsime, sumaišysime su purvais – kad taptum tokiu pat piktu ir niekšišku, kaip ir mes!

Jeigu jus pastoviai puldinėja ir jums kenkia be jokių regimų priežasčių, jūs greičiausiai esate geras ir vertas žmogus. Ir piktieji negali to ištverti, štai ir skaudina, verčia kentėti. Ieško būdų, kaip skaudžiau įgelti. Pageidautina – kitų žmonių akivaizdoje. Kad jūs irgi įpyktumėte ir taptumėte agresyvus. Arba apsiverktumėte – tai irgi nuostabu, juk tai pažeminimas.

Tačiau piktieji pamiršta, kad gerumas ir silpnumas – skirtingi dalykai. Jeigu žmogus turi pakankamai jėgų būti geru, kantriu ir ramiu, jam pakaks jėgų ir pakovoti už save. Nors tai baisiai nustebins užpuolikus. Piktus pulti dažniausiai bijoma – galima gauti į dantis. Štai koks jis aršus! Baisu net prisiartinti! O užsipulti gerą – saugu. Nors tai didžiulė klaida, galite manimi patikėti.

Geras žmogus yra geras sąmoningai. Tai jo pasirinkimas, kurį lėmė ne silpnumas ar kvailumas. Ir sugebėjimą palaikyti kitus lemia ne silpnumas, o didžiulė vidinė jėga, kurios visiškai neturi piktieji, kaip neturi laimės, gerovės, džiaugsmo, meilės. Apie šiuos dalykus jie tik iš nuogirdų žino, ar knygose skaitė, filmuose matė. Pažįstami pasakojo. Tačiau nieko tokio jie neturi ir niekada neturės.

Dėl to ir siunta, jus pamatę. Dėl to ir puldinėja – niekšiškai, iš pasalų. Tai požymis, kad mes gerai susidorojame su savo uždaviniais. Esame geri ir palaikome kitus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.