Gyvenimo ženklai

Kiekvieną dieną gyvenimas siunčia mums daugybę ženklų. Jeigu išmoksime juos pastebėti ir pasikliausime intuicija, suprasime, jog pasaulis visą laiką mus palaiko ir padeda.

Gaila, bet mes tiek panirome į problemas, baimes ir pergyvenimus, kad nepastebime net pačių akivaizdžiausių ženklų. O juk jie aplink mus. Visur. Atsakymą į rūpimą klausimą galima rasti bet kuriuo paros metu, bet kurioje vietoje, bet kokiomis aplinkybėmis. Kaip tai vyksta? Pasižiūrėkime, kokie gali būti šie gyvenimo ženklai ir išsiaiškinkime, kaip išmokti juos atpažinti.

Regimi ženklai

Pavyzdžiui, niekaip negalite apsispręsti, ar verta priimti naujo darbo pasiūlymą. Mąstote, kankinatės ir staiga atsiverčiate žurnalą ir į akis krinta reklaminė frazė: „Padaryk tai ir nepasigailėsi!” Tai ir yra ženklas. Kažką panašaus galite perskaityti knygoje, gatvės reklaminiame skyde, internete, reklaminėje skrajutėje, kurias dalina gatvėje ir t.t. Tik nereikia specialiai nagrinėti visko, ką matote ir ieškoti tokių ženklų, dažniausiai visa tai vyksta spontaniškai, atsitiktinai, nenuspėjamai.

Regimiems ženklams galima priskirti gamtos vaizdus. Tai gali būti debesys, turintys kažką bendro su atsakymu į jūsų klausimą, medžio lapeliai, gėlių žiedai, kas tik norite. Kai į mano gyvenimą įžengė žmogus, kuris paskui tapo mano vyru, į akis man visur ėmė kristi širdelės. Ir širdies pavidalo debesys virš galvos, ir įskilimai asfalte ir dar daug įvairiausių širdelių. Tada ir susimąsčiau, kad tai, greičiausiai, ne sutapimas. Taip ir gavosi.

Kad išmoktume matyti tokius ženklus, reikia iš pradžių juos pastebėti. Tam reikia sąmoningai pristabdyti visą gyvenimo šurmulį, pajausti momentą „čia ir dabar”, tik šitaip galima suprasti, ką kalba mums pasaulis.

Girdimi ženklai

Nesvarbu, iš kur tie garsai ir žodžiai sklinda – iš televizoriaus, vos tik jį įsijungėte, iš atsitiktinių praeivių, tai gali būti vėjo atnešti frazių fragmentai ar per radiją transliuojama daina. Svarbiausia – ne vien klausytis, bet ir išgirsti.

Intuityvūs ženklai

Kai mums tiesiog kažkas „pasirodo”. Neaišku, kodėl taip pagalvojome, kodėl mums taip pasirodė ir nežinia, kaip tai galima būtų paaiškinti. Tiesiog pasirodė ir viskas. Į tokį intuicijos ženklą tiesiog būtina įsiklausyti.

Ženklai – vaizdiniai

Šie gyvenimo ženklai aplanko mus sapne, ir jų jokiu būdu negalima ignoruoti. Sapnai, kurie itin giliai įsirėžia į atmintį, sukelia įvairių emocijų ir padaro gilų įspūdį – tai ženklai iš aukščiau. Pasitaiko netgi pranašingų sapnų.

Kognityvūs ženklai

Tai ženklai-įvykiai, nutinkantys gyvenime, kad gautume kažkokios informacijos. Kad būtų suprantamiau, pateiksiu pavyzdį iš asmeninio gyvenimo. Kažkada, ankstyvoje jaunystėje, man patiko vienas „blogas” vaikinas. Teisybę sakant, žinojau, kad nereikia su juo susitikinėti, apie tai kalbėjo ir visi aplinkiniai, sapnavau sapnus, pavojaus varpais skambino intuicija: „Nedaryk to!”, bet aš buvau užsispyrusi.

Ir štai jis atkreipė į mane dėmesį ir pakvietė į kiną. Buvo žiema ir aš, laiminga, bėgau pas jį. Leisdamasi nuo tilto, paslydau ant laiptelių, nukritau, užsigavau stuburą. Trauma nebuvo rimta, tiesiog stiprus sumušimas, į pasimatymą vis tiek atėjau, nors tai buvo akivaizdus ženklas: „Neik ten!”

Baigėsi istorija tuo, jog jis mane labai stipriai įskaudino, vėliau dar ilgą laiką negalėjau atsipeikėti nuo tos išdavystės. Taip kad mano kritimas ant ledu pasidengusių laiptų, buvo būtent kognityvus ženklas. Kaip taisyklė, tokie drastiški ženklai siunčiami kraštutiniais atvejais, kai visi kiti ženklai nesuveikė.

Kad išmoktume pastebėti ženklus, suprasti, dėl ko mus įspėja, reikia, visų pirma, tuo tikėti. Taip pat reikia mokėti atsiriboti nuo gyvenimo šurmulio, sustabdyti nesibaigiantį minčių srautą galvoje ir ne šiaip dairytis aplinkui, bet ir matyti. Ne šiaip klausytis aplinkinių garsų, bet ir juos girdėti. Ir ne šiaip turėti kažkokių pojūčių, bet išties jausti.

Šito išmokti pakankamai lengva, tereikia tik noro pradėti gyventi sąmoningai.

.Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *