Gyvenimo dėsniai

Tau reikia – tu ir daryk

Kokia prasmė ką nors daryti, jeigu tai neatneša jokios naudos? Mūsų veiksmų rezultatu turėtų tapti bent jau dėkingumas ar pasitenkinimo jausmas. O energija – tai visada apdovanojimas, kurį gauname už kokius nors veiksmus.

Jeigu leisimės, kad kiti žmonės užkrautų mums visas savo problemas, jas spręsdami mes niekada nepajausime deramo džiaugsmo, pasitenkinimo ir, atitinkamai, nebus įkvėpimo naujiems darbams.

Neprašo – nelįsk

Dažnai, vadovaudamiesi pačiais kilniausiais norais, bandome primesti kitam žmogų kokį nors sprendimą, pakeisti jo mąstymą ar veiksmus. Nieko nuostabaus, kad nesulaukiame iš jų jokio dėkingumo ir netgi priešingai – jie ima mus smerkti. Neįmanoma išmokti gyventi iš svetimų klaidų, kiekvienas žmogus eina savo keliu.

Nežadėk. O jei pažadėjai – padaryk

Argi tapsime šiandien turtingesniais ar sėkmingesniais, švaistydamiesi pažadais? O jei neįvykdome pažado – argi nesugriauna tai mūsų reputacijos kokio nors žmogaus akyse? Ir ne tik kito, bet ir mūsų pačių akyse.

Neatsisakyk išpildyti prašymo

Kai mūsų prašo, mes galvojame apie dėkingumą, kurio sulauksime, suteikę kokią nors paslaugą. Šis dėkingumas padeda pajausti savo vertę, tampa mūsų savigarbos šaltiniu. Tik nereikia prašymų painioti su kaprizais – tai jau visai kita opera.

Neskleisk informacijos, kol ji netapo tava

Būkite atsargūs, atskleisdami kitiems žmonėms savo tikslus ir sumanymus. Nevykusios aplinkinių pastabos ar primityvus mąstymas gali pakirpti jums sparnus ir taip vilioję tikslai gali prarasti ankstesnę reikšmę. Ir dar. Negalima patarinėti kitiems to, ko neišbandei pats. Žmonės vertins tik tuos jūsų žodžius, kurie bus pagrįsti jūsų asmenine patirtimi.

Nereikia įstrigti

Akivaizdu, kad jeigu prisirišame prie kažkokio vieno dalyko, pradedame stabdyti savo judėjimą į priekį. Jeigu trypčiojame vienoje vietoje, negauname naujos energijos.

Tikslas turi būti kaip švyturys

Tikslas – tai ne stotis, į kurią atvažiuojame, tikslas – tai veiklos kryptis. Jeigu tikslą laikysime galutiniu kelionės punktu, tai jį pasiekę pajausime ištuštėjimą. Patys geriausi tikslai – neturintys pabaigos. Pavyzdžiui, savęs ugdymas ir tobulinimas.

Gyvenk dabartimi, o ne praeitimi ar ateitimi

Šiandien jums dovanotą energiją reikia nukreipti į šią dieną. Geriausia, ką galime padaryti su praeitimi ir ateitimi – tai nuveikti kiek galima daugiau dabar.

Nesmerk ir nekritikuok

Įprotis kritikuoti – jūsų žemos savivertės požymis. Kritikuodami kitus, mes susilaukiame vien negatyvios atsakomosios reakcijos ir nieko daugiau.

Gamtoje prastų orų nebūna

Jeigu išmoksite įžvelgti nesėkmėse dar vieną galbūt nepatikrintą ir nelabai tinkantį, tačiau ne paskutinį šansą, jei sugebėsite įžvelgti sudėtingose situacijose progą save patobulinti, jūs neeikvosite tuščiai energijos apverkti nesėkmei, o žengsite į priekį.

Netrukdyk

Kalbėk tada, kai žmogus pasiruošęs tavęs klausytis. Nebrukite žmonėms savęs per prievartą. Taip elgdamiesi, gausite sau nulinį rezultatą, plius tuščiai iššvaistysite energiją.

Visada ir visur prašyk leidimo

Parodykite pagarbą svetimai nuosavybei, intelektualinei ir materialiai. Priešingu atveju būkite pasiruošę daugybę energijos suryjantiems pasiteisinimams.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *