Giminingos sielos, kurias sutiksite gyvenime

Išgirdę frazę “giminingos sielos”, įsivaizduojame žmogų, kurio reikia ieškoti. Tai tas žmogus, kurį sutiksime ir iš karto suprasime, kad tai jis. Tada įsimylėsime, tapsime neatskiriami vienas nuo kito ir galėsime suprasti kits kitą be žodžių.

Nors gimininga siela, tikroji mūsų meilė, išties egzistuoja, savo kelyje mes sutinkame ir kitos rūšies giminingų sielų. Sutinkame jas kai mažiausiai to laukiame bet būtent tuo metu, kai jos mums labiausiai reikalingos.

Gyvenime mes sutinkame penkių tipų giminingas sielas.

Nepažįstamasis. Žmogus, kurį susitinkame atsitiktinai. Galbūt atsidūrėte viename autobuse, lėktuve ar tiesiog ėjote gatve ir atsitrenkėte į jį. Kai sutinkate nepažįstamąjį, iškart pajuntate, kad jį atpažinote, tačiau negalite suprasti kaip ir kokiu būdu. Bendravimas su juo gali būti trumpas, tačiau šis žmogus dalinasi savo išmintimis, į kurią derėtų įsiklausyti. Tai gali būti pripažinimo žodžiai, postūmis reikiama linkme ar tiesiog komforto pojūtis.

Gydanti jėga. Šis žmogus – tai draugas, kuris atsiranda jūsų gyvenime tam tikru tikslu. Jis ateina tada, kai jums labiausiai jo reikia ir duoda vertingų gyvenimiškų pamokų. Jis jaučia tą skausmą, kurį jaučia jūsų širdis ir pasilieka greta, kad padėtų užsigydyti žaizdas. Toks santykių ar draugystės tipas plėtojasi labai sparčiai. Ir netgi jei santykiams nelemta tęstis, šis žmogus atėjo jums į pagalbą, kai jums jos itin trūko, dėl to visada jausite jam dėkingumą.

Griaunanti jėga. Šitas giminingų sielų atstovas ateina tada, kai jums prireikia permainų. Jo tikslas – gerokai jus supurtyti. Jis meta jums iššūkį, apverčia visą jūsų pasaulį, visas pažiūras aukštyn kojomis. Kai sutinkate tokį žmogų, galite pajausti netikėtą meilės ir aistros antplūdį. Šitas žmogus privers jus kitaip pažvelgti į pasaulį, susimąstyti apie gyvenimą, pakeisti planus. Galiausiai jis pradings iš jūsų gyvenimo, tačiau jo dėka, per santykius su juo, labai daug apie save sužinosite naujo. Jūs daugiau nebijosite palikti komforto zonos ir siekti tikslų.

“Dvynys”. Šis žmogus padeda įveikti emocinius ir dvasinius barjerus. Su juo galima kalbėtis valandų valandas ir temos vis tiek nepasibaigs, jūs beveik vienodai mąstote ir galite netgi užbaigti vienas kito pradėtą sakinį. Judviem lengva viską daryti kartu, kaip porai. Kai susitinkate tokį “dvynį”, pajaučiate pilnatvę. Atsiranda jausmas, kad pažinojote šį žmogų visą gyvenimą. Santykiai su juo natūralūs ir labai lengvi bei paprasti, ir jūs retai išsiskiriate. Toks žmogus dažniausiai tampa geriausiu draugu.

Tikroji meilė. Būtent šio žmogaus mes visi ieškome. Mūsų tikroji meilė – tai žmogus, su kuriuo praleisime visą gyvenimą, jei tik pasiseks jį sutikti. Jame susikaupusios visos aukščiau išvardintos savybės. Judu jaučiatės panašūs, pažįstami visą gyvenimą, juntate labai stiprų ryšį, gilią draugystę ir neįtikėtiną meilę. Suprantate vienas kitą giluminiame lygmenyje. Šis žmogus pažadina aistringą, nuostabią meilę, kurią patirsime pirmą kartą gyvenime. Jeigu pavyks šį žmogų sutikti, jums norėsis laikytis jo visą gyvenimą.

.Naujienos iš interneto

Pagrindiniai žmonės mūsų gyvenime

Pagrindiniai žmonės mūsų gyvenime ir likime yra tie, su kuriais jaučiamės savimi…

Kaip kreiptis į Visatą, kad ji jus išgirstų?

Visata nesikiša į mūsų gyvenimą iki to laiko, kol mes jai to…

Nejaugi jiems negaila švaistyti visam tam laiko?

Jau seniai nebestebina mano gyvenimo aptarinėjimas man už nugaros, melagingos paskalos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.