Geriausias laikas griežtiems sprendimams priimti

Priimti sunkius sprendimus niekada nebūna malonu. Atrodo, kad tam nėra tinkamo laiko. Tačiau kai kurios valandos tam tinka labiau nei kitos.

Galbūt daugelis mano, kad geriausias laikas priimti sprendimus yra ankstus rytas arba šiaip rytas, kai žmogus dar pakankamai žvalus. Tačiau tas pats pasakytina ir apie popietes, kai žmonės atsikrato įtampos ir pasipildo energija sočiu maistu.

Shai Danziger atliktame tyrime buvo nagrinėjamas teisėjų sprendimų priėmimo procesas. Teisėjai laikėsi tam tikros sekos: kalinys su kur kas didesne tikimybe gaudavo lygtinį nuosprendį, jei jo byla buvo nagrinėjama pati pirmoji, arba iš ryto, arba iškart po pietų.

Remiantis Danzigerio tyrimais, darbo dienos eigoje teisėjai skirdavo vis mažiau lygtinio paleidimo į laisvę nuosprendžių. Tačiau iš karto po pietų jie su džiaugsmu skelbė tokius nuosprendžius daugumai teisiamųjų. Po to, kai pavalgė ir atgavo jėgas, teisėjai vėl buvo pasiruošę priimti nelengvus sprendimus.

Yra daug kitų strategijų, padedančių priimti sudėtingus sprendimus, įskaitant mėginimą priimti labai lengvus sprendimus (ką dėvėti iš drabužių, kada įlipti į autobusą ir pan.) išvakarėse. Bet jei ryte jus blaško smulkmenos, tada pailsėkite ir suvalgykite bent sumuštinį, ir tik tada vertinkite visus pliusus ir minusus, kad priimtumėte sunkų sprendimą.

Tik nevalgykite per daug gausių ir sočių pietų: taip pasieksite atvirkščią efektą – pasijausite mieguistas ir suglebęs.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.