Geriausi kiekvienam iš mūsų prieinami antidepresantai

Nepaisant to, kad už lango ruduo ir jau artėja žiema, nenusiminkite. Šiuo laikotarpiu daugelis žmonių patiria apatiją, nemigą ir apetito stoką. Tačiau depresijai pasiduoti tikrai neverta. Svarbu rasti būdų, kaip pakeisti šią būseną.

Depresija ir stresas pagrįstai laikomi pagrindine XXI amžiaus problema. To priežastis – pašėlęs gyvenimo tempas, įtemptas darbo grafikas ir kiti faktoriai, kurie išderina organizmą ir gadina nuotaiką bei dvasinę būseną. Norėtume atkreipti jūsų dėmesį į itin paprastus antidepresantus, kurie padės susidoroti su šia problema. Ir ne, kalba eis ne apie narkotikus.

Seksas. Remiantis statistika, per pastaruosius 20 metų žmonės ėmė daug rečiau mylėtis. Taip atsitiko dėl serialų, televizijos, socialinių tinklų ir kitų technologijų. Žmonės galėtų mylėtis ir pagerinti savo nuotaiką, tačiau laisvas minutes jie švaisto stebėdami svetimus gyvenimus. O meilės džiaugsmai, tarp kitko, visiškai teisėtai laikomi geriausiu antidepresantu, kuris, be viso kito, turi galingą antistresinį poveikį. Viskas dėl to, kad sekso metu organizmas pagamina didžiulę dozę malonumo hormonų.

Lygiai tokį pat teigiamą poveikį turi fizinis aktyvumas. Ir neretai gydytojai psichiatrai prie antidepresantų prideda sportą. Sportuojant, organizmas taip pat gamina malonumo hormonus ir per pusę sumažina depresijos riziką. O graži figūra pakels savivertę.

Užsiimkite kūryba ir studijuokite menus. Jau seniai įrodyta, kad meno terapija gali visiškai pakeisti dvasinę ir psichologinę savijautą. Ir visiškai nesvarbu, kokia kūrybos sritis jums labiausiai patinka – svarbiausia yra patirti malonumą iš paties užsiėmimo ir gauto savo rankų darbo rezultato.

.Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *