Draugai ateina ir išeina. Tiesiog priimk šį faktą

Per visą gyvenimą mes turime labai daug draugiškų santykių. Būna draugystė, kuri prasideda vaikystėje ir tęsiasi iki paskutinės dienos. Būna trumpesnių draugysčių. Nesvarbu, introvertas jūs ar ekstravertas – visi gyvenime turi nemažai draugų.

Tačiau kai kurie draugai išsiskiria kitų fone tuo, ką jie pasirengę nuveikti drauge su jumis ir jūsų labui.

Štai kaip atskirti tikrus draugus.

Tikri draugai visada suranda jums laiko

Akivaizdu, kad visi mes labai užsiėmę – čia ir šeima, ir darbas, ir sau pačiam pageidautina laiko pasilikti. Tačiau tikras draugas visada suras jums laiko, kad ir koks būtų užimtas.

O tie, kurie nesuranda, paprasčiausiai nepakankamai vertina jūsų draugystę. Tikri draugai vertina jus taip pat, kaip savo šeimas, gerovę, sveikatą. Jūs esate jų prioritetų sąraše.

Tikri draugai nemeluoja

Tikri draugai reikalingi ne vien palaikymui, bet ir tam, kad padėtų jums išsukti iš neteisingo kelio. Jie visada tiesiai pasakys, jei kažkur esate neteisus.

Stenkitės neimti jų žodžių giliai į širdį. Jie nenori jūsų įskaudinti. Tiesiog jiems atrodo, kad darytis tatuiruotę, užimančią visą jūsų veidą – šiek tiek neapgalvotas poelgis…

Tikri draugai leidžia būti savimi

Jų netrikdo jūsų keistenybės, charakterio bruožai ir ypatumai. Jie leidžia jums būti savimi. Draugas, norintis, kad jūs imtumėte elgtis kažkaip kitaip – ne draugas.

Tik nepamirškite antrojo punkto. Jeigu jūs klystate, draugai duos jums tai suprasti. Tai svarbus skirtumas: vieni žmonės gniuždo jūsų asmenybę, o kiti – paprasčiausiai neleidžia jums padaryti klaidos.

Ar turite tikrų draugų?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Žmogus, kuris nežino žodžio „neįmanoma“

Kai pradedi gyventi su tikslu, viskas akimirksniu stoja į savo vietas. Gyvenimas…

Stresas – pagrindinis imuninės sistemos priešas

Stresas - tai mūsų organizmo reakcija į negatyvius aplinkos veiksnius. Jie gali…

Imperijos statomos ant kaulų

Nėra žmonėms nieko baisiau už nuosavų ribų, rėmų sulaužymą, kadangi tai -…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *