Auksinės gyvenimo taisyklės

Niekada neužkraukite svetimiems atsakomybės už tai, kas vyksta jūsų gyvenime. Suprantu, kad pagunda labai didelė, tačiau pagailėkite patys savęs. Tik tuo momentu, kai viduje tvirtai priimsite sprendimą: „Aš esu savo nesėkmių autorius ir savo pasiekimų kūrėjas” – tik tada įgausite jėgos.

Susitaikykite su faktu, kad praeities pakeisti neįmanoma, ji jau praėjo. Mums pavaldi tik ateitis, kuri tiesiogiai priklauso nuo to, ką darome dabar, šiuo momentu, šią konkrečią minutę. Nelaukite, kol ateitis jums nusišypsos, padarykite taip, kad ji negalėtų jums nesišypsoti.

Atsikratykite iliuzijos, kad galite pakeisti kitus žmones. Pasąmoningai mes visi kenčiame nuo šios naivios ir kvailos klaidingos idėjos. Ir kenčiame tiesiogine šio žodžio prasme. Žmones keičia tik aplinkybės, visa kita – apgaulingos iliuzijos. Leiskite jiems būti kitokiais ir ateis momentas, kai netgi pajausite iš to malonumą.

Jūs reikalingi kitiems stiprūs. Silpni, pavargę, kenčiantys, nelaimingi jūs niekam nereikalingi. Jeigu žmonės tai neigia, reiškia, jie viso labo jus klaidina. Nepasitikėkite šia melagyste. Susitaikykite su šiuo akivaizdžiu faktu, giliai įkvėpkite ir suprasite, kad nusiminti dėl tokios gyvenimo taisyklės visiškai neverta.

Visi mūsų veiksmai turi konkrečias pasekmes. Iš esmės mes visada renkamės ne tai, kuo užsiimsime, o šio užsiėmimo rezultatus. Dėl to prieš padarydami kokią nors kvailystę, gerai pagalvokite apie galimas pasekmes. Kvailysčių gyvenime smarkiai sumažės.

Nemanykite, kad gyvensite amžinai. Visi mes mirsime. Tai neišvengiama. Medicininis faktas. Galima dėl to kentėti, kankintis, sielvartauti, o galima suimti save į rankas ir pamiršti šią temą kartą ir visiems laikams. Negyvenkite taip, tartum būtumėte amžinas. Ir negyvenkite taip, tarsi mirsite jau rytoj. Gerai pamąstykite apie šiuos du teiginius ir susirasite nuosavą laimingo gyvenimo receptą.

Darykite tai, ką savo viduje laikote svarbiu. Jeigu iškilo klausimas apie gyvenimo prasmę, reiškia jus apėmė depresija. Svarbi ne konkreti „gyvenimo prasmė”, o pojūtis, kad gyvenate prasmingai ir sąmoningai. Darykite tai, ką vidujai laikote teisingu. Nepamirškite priminti to sau pačiam. Ir nesivaikykite sėkmės. Jeigu darote tai, ką laikote svarbiu, sėkmė pati jus pasivys.

Niekada nešvaistykite laiko ir jėgų tiems, kurie jums abejingi ar dar blogiau – jūsų nemyli. Šiame pasaulyje daugybė žmonių, su kuriais gyventi džiugu. Tiesiog nereikia užsisklęsti ir visų įtarinėti. Patikėkite, būdamas atviru ir geru, jūs nieko neprarasite.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *