Ar turite karminių skolų iš praeito gyvenimo?

Kiekviena siela turi savo karmą, ji kaupia patirtį per visus įsikūnijimus. Karma gali būti tiek teigiama, tiek neigiama. Visi žmogaus veiksmai ir poelgiai atsispindi karmos būsenoje, kuri daro įtaką dabartiniam žmogaus gyvenimui.

Kas yra karminė skola

Jei praeituose gyvenimuose žmogus padarė daug negarbingų darbų, turėjo daug ydų ir nuodėmių, jo karma laikoma nešvaria, tamsia, sunkia. Šis praeitų įsikūnijimų sielos krūvis pereina į dabartinį gyvenimą. Tai vadinama karmine skola, už kurią anksčiau ar vėliau tenka sumokėti. Dažniausiai tai atsitinka tada, kai žmogus to visai nesitiki.

Karminės skolos požymius galima atpažinti, atidžiai išanalizavus savo dabartinį gyvenimą. Jei jus nuolat persekioja nesėkmės ir praradimai finansiniame plane, asmeniniame gyvenime, karjeroje, yra tikimybė, kad turite karminių skolų.

Kaip nustatyti karminę skolą pagal gimimo datą

Astrologija ir numerologija siūlo savo būdą, kaip sužinoti, ar turite karminę skolą. Šiam tikslui naudojama gimimo data. Pirmiausia nustatomas gyvenimo kelio arba likimo skaičius. Tarkime, esate gimęs 1983 m. rugpjūčio 14 dieną: 1+4=5 – dienos skaičius; 8 – mėnesio skaičius; 1+9+8+3=21, 2+1=3 – metų skaičius. Toliau gauti skaičiai taip pat sumuojasi tarpusavyje: 5+8+3=16. Sudedamąsias dalis sumuojame dar sykį 1+6=7 – tai bus likimo, gyvenimo kelio skaičius. Tačiau jis susidarė iš skaičiaus 16, kuris yra vienas iš karminės skolos skaičių. Iš viso jų yra keturi: 19, 16, 14, 13. Jei nustatant likimo skaičių atsirado vienas iš šių skaičių – ant jūsų karmos „pakibo” ankstesnių sielos įsikūnijimų skola.

Jums labai pasisekė su karma, kai skaičiavimo procese tarp tarpinių rezultatų tokių skaičių nebuvo. Jei turite skolą, turėtumėte pasistengti jos atsikratyti, taip sakant, išvalyti karmą.

Kaip atsikratyti karminės skolos

Jei tarp tarpinių skaičiavimų atsirado skaičius 19, vadinasi, praeitame gyvenime žmogus buvo piktas ir godus, pernelyg ambicingas, nesąžiningas artimųjų, kolegų atžvilgiu.

Tarp jo nuodėmių – piktnaudžiavimas valdžia, vagystės, empatijos žmonėms stoka, tikslų siekimas apgaulės būdu.

Dabartiniame gyvenime žmogus, turintis tokią karminę skolą, paprastai yra vienišas, jam nesiklosto santykiai su tėvais ar kitais artimaisiais, o jo išvaizda ir elgesys atstumia žmones.

Norėdamas neutralizuoti karminę skolą, toks žmogus turėtų išmokti bendrauti nuoširdžiai ir sąžiningai, daugiau duoti nei imti. Būtina dirbti su santykiais, stengtis gerbti kitų nuomonę ir atsižvelgti į jų norus

Skaičius 16 rodo, kad praeituose gyvenimuose būta ištvirkavimo – meilės ryšių, kurie sukėlė daug kančių ir rūpesčių kitiems žmonėms. Galbūt toks asmuo sugriovė kažkieno šeimą, privertė kentėti kažkieno vaikus ir pan.

Dabartiniame gyvenime tokiems žmonėms nepavyksta įgyti asmeninės laimės, taip pat gali sirgti jų artimieji.

Karminę skolą galite panaikinti kuklaus gyvenimo būdo ir nuolankumo pagalba. Jei jūsų likimą valdo skaičius 16, išmokite ieškoti kompromisų santykiuose, daugiau laiko skirkite tėvams.

Skaičius 14 – kaip karminės skolos ženklas – pasireiškia tiems žmonėms, kurie ankstesniuose gyvenimuose buvo linkę į nesveiką, amoralų gyvenimo būdą, girtuokliavimą ir kitus žalingus įpročius.

Dabartiniame gyvenime tokie asmenys pasmerkti nuolatinėms nesėkmėms moksle ir karjeroje. Likimas nuolat prikuria kliūčių, neleisdamas pasireikšti talentams ir gebėjimams. Žmonės gyvena nuolatinėse lenktynėse dėl sėkmės, tačiau galiausiai patiria nesėkmę, o tai sukelia sunkias kančias.

Norint neutralizuoti tokio pobūdžio karminę skolą, dabartiniame gyvenime reikėtų pasiekti kuo didesnę harmoniją ir emocinį stabilumą. Būtina ugdyti pasitikėjimą savimi, išmokti oriai išgyventi nesėkmes, nepasiduoti dėl skaudžių likimo smūgių.

Karminė skola su skaičiumi 13 atsiranda žmonėms, kurie praeitoje sielos inkarnacijoje pripažino tik turtus, pramogas, nesąžiningus būdus užsidirbti pinigų, savo gerovės kūrimą kitų žmonių sąskaita. Greičiausiai toks žmogus turėjo daug pinigų, valdžios ir visaleidžiamumo. Jis paprasčiausiai degino savo gyvenimą, aplinkiniams sukeldamas daug rūpesčių.

Dabartiniame įsikūnijime, norėdamas atsikratyti tokio karmos naštos, jis turės sunkiai dirbti, greičiausiai už mažą atlyginimą. Be to, teks nuolat spręsti daugybę smulkių ir eilinių problemų.

Norint sumažinti karminę skolą, reikėtų išmokti susitelkti į svarbiausius dalykus. Prasminga gyventi pagal aiškiai nusibrėžtą planą ir, susidūrus su kliūtimis, neatsitraukti.

.Naujienos iš interneto

Konfliktas – nuostabi santykių forma

Į žodį "konfliktas" dauguma mūsų reaguojame negatyviai - įžvelgiame jame agresiją, peštynes,…

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice…

Pasakyti „Man tai nepatinka” ir nesusibarti

Kaipgi sunku būna parodyti savo nepasitenkinimą! Ar tiesiog išdėstyti savo požiūrį, kai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *