Apsauga nuo kvailių ir kai kurių artimųjų

Yra labai daug norinčių valdyti ir kontroliuoti tavo gyvenimą, ir yra labai daug būdų primesti tau svetimą kontrolę. Tačiau jeigu tavęs kontrolė netenkina, tu gali nuo jos nusišalinti. Ir dėl to, kai tavęs prašo, kai tavęs klausia, kai iš tavęs kažko tikisi ar reikalauja, ko tu tiesiogiai neprivalai – niekam nieko neaiškink ir nesiteisink. Tu neprivalai nertis iš kailio, kad tave visi suprastų ir laikytų geru. Neieškok dirbtinių pateisinimų savo sprendimams, tu gali daryti, ką nusprendei, be jokių pasiteisinimų. Juo labiau neprivalai atrodyti kam nors logiškas. Kiekvienas turi savo logiką, be to, tu turi teisę daryti, ką nori ir kaip nori.

Kelios išgyvenimo tarp artimų žmonių taisyklės

Neapsikrauk svetimomis problemomis. Gali ateiti į pagalbą, jeigu norėsi, tačiau gali turėti ir kitų planų.

Nesilaikyk įsikibęs į savo priimtą sprendimą vien dėl to, kad garsiai apie jį paskelbei. Jeigu yra noras, galima persigalvoti ir susirasti labiau tinkamą sprendimą.

Tu neprivalai atspėti to, ko tau žmogus nepasakė tiesiai, aiškiai ir atvirai. Jeigu jam reikia tavo pagalbos, tegu pasako – kokios konkrečiai. Ir jeigu galėsi – padėsi.

Tu neprivalai kruopščiai filtruoti savo žodžių, kad jie visiems patiktų ir nieko neužgautų. Jeigu pašnekovui reikia konkretaus atsakymo, tegu pasako – kokio, galbūt tu jam atsakysi.

Tu neprivalai užjausti pergyvenančio pašnekovo. Jeigu jis nusprendė pergyventi, tegu pergyvena, kodėl dar ir tu turėtum vykdyti tą jo sprendimą? Tu neprivalai jo džiuginti. Neprivalai guosti liūdesyje. Tu gali visa tai daryti tik tada ir tik taip, kada ir kaip pats nuspręsi.

Tu neprivalai abstrakčiai tobulėti ir augti, ypač tomis kryptimis, kurias tau kas nors atkakliai bando įpiršti. Tu turi teisę pats nusitiesti savo gyvenimo maršrutą.

Tu neprivalai būti kam nors geras ir siekti kito žmogaus pritarimo. Neprivalai reaguoti į kieno nors nepritarimą vien dėl to, kad tam „kam nors“ šito labai norisi.

Tu turi teisę pats sėdėti už savo gyvenimo vairo, ir turi lygiai tokią pat teisę patikėti vairą kitam, jeigu manai, kad tai reikalinga.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.