Apie ženklus

Ženklai – tai kažko labai svarbaus suvokimas, praregėjimas, kai staiga ateina kokios nors žinios arba įspėjimas apie būsimus įvykius, arba suvokiama kažkokia tiesa ir t.t. Vertėtų neignoruoti ženklų, nuo jų gali priklausyti mūsų tolimesnis gyvenimas.

Kokie gali būti ženklai? Štai pora iš jų:

Erzinančios kliūtys

Bet koks pažįstamas objektas, staiga atsiradęs netinkamoje vietoje, gali būti traktuojamas kaip ženklas. Pavyzdžiui, vienas žmogus ketino plaukti laivu į kitą šalį – ir pavėlavo į laivą tris kartus. Pirmuoju atveju žadintuvas nesuskambėjo. Antrą kartą mylimas šuo susirgo, teko laukti veterinaro, o trečią kartą kažkur užsimetė pasas.

Vėliau paaiškėjo, kad pirmąjį laivą užgrobė Malajų piratai, antrasis dingo be žinios, o trečiame kilo gaisras, nusinešęs pusės keleivių gyvybes. Čionai dar galima prisiminti begalę realių istorijų, kai žmonės pavėluodavo į lėktuvus, kurie vėliau sudužo.

Iš tokių pasikartojančių ir erzinančių kliūčių vertėtų pasidaryti deramas išvadas: laiku išsiaiškinti tokių pranašingų ženklų pasikartojimus. Tuomet bus daug lengviau apsisaugoti.

Nepažįstamų žmonių pokalbiai

Visi jūsų sutinkami žmonės kartais pačiu keisčiausiu būdu perduoda jums įvairius signalus ir pranešimus. Kaip bebūtų keista, jie turi atsakymą į jūs kankinančius klausimus. Net atsitiktinis pokalbis su nepažįstamu žmogumi autobusų stotelėje gali neįtikėtinai praturtinti jus reikalinga informacija.

Kartą jaunas vyras iš sostinės išvyko į provinciją parduoti mirusių tėvų namo. Traukinio kupė jau sėdėjo labai triukšmingas bendrakeleivis, kuris bandė susirasti sau pašnekovą politinėmis temomis, tačiau jaunuolis apie tai kalbėtis neturėjo jokio noro. Ir staiga jaunas žmogus iš bendrakeleivio išgirdo frazę, kurią dažnai kartodavo jo tėvas: „Jei padėsi žemei, žemė padės tau”. Vaikiški, šilti prisiminimai apie kaimą taip stipriai užplūdo vaikiną, kad jis čia pat nusprendė namo neparduoti, o iš sostinės persikelti į tėviškę. Ką jis ir padarė, ir nė kiek dėl to nesigaili.

Stenkitės atkreipti dėmesį į atsitiktinius nepažįstamo žmogaus žodžius ir pabandykite iššifruoti jums siunčiamo pranešimo prasmę.

Galima apskritai ištrūkti iš lūkesčių sūkurio ir orientuotis pagal panašius į čia aprašomus ženklus. Kai gyvename be lūkesčių, žvelgti į gyvenimą darosi paprasčiau, o gyvenimas, savo ruožtu, duos viską, ko trokštame, tereikia tik sukoncentruoti dėmesį į tai, ko norime, ir pradėti veikti šia linkme.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Ar mano pagrindinė vertybė – būti naudingu kitiems?

Savo, kaip psichologo, praktikoje dažnai susiduriu su savigarbos, savivertės, vidinės stiprybės ir…

Ar žmonės gali išgyventi kitose planetose?

Mes visi įtemptai diskutuojame apie Marso teraformavimo galimybę, valdomo zondo nuskraidinimą į…

Paraleliniai pasauliai, apie kuriuos mažai ką žinome

Jeigu visatoje esame vieniši, tai galbūt mūsų proto broliai "gyvena" kituose -…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *