Laukimas arba Kas tau trukdo gyventi?

Kiekvienas žmogus nori gerai gyventi, būti laimingas, įgyvendinti savo norus, kad gyvenimas būtų pilnavertis, kad galima būtų dalintis savo gerove su kitais. Tačiau toli gražu ne visiems pavyksta.

Kodėl? Kas kliudo? Dažnai galima išgirsti, kad tai – nepasitikėjimas, resursų, energijos trūkumas, nepalankios sąlygos startuoti, aplinkybės, nežinojimas, ko tiksliai nori ir baimė.

Aišku viena – jei neišsiaiškinsite visų šių momentų, kurie išmūrija sieną tarp realybės ir svajonės, tarp to, ko norite ir to, kas realiai egzistuoja, apie laimę, sėkmę galima tik svajoti ir su sumišusiais širdyje jausmais stebėti sėkmingą ir laimingą kitų žmonių gyvenimą, patiems nerodant aktyvumo, taip ir netapus savo gyvenimo ir gerovės kūrėjais.

Gali atrodyti, kad išspręsti energijos, resursų trūkumo problemą, įveikti nepalankias aplinkybes neįmanoma, o jeigu ir norisi tai padaryti, nežinia nuo ko pradėti, tačiau ne viskas taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesą sakant, esminė problema yra tik viena, ir ją sėkmingai išsprendžia daugybė žmonių!

Kuo gi skiriasi žmogus, kuris sprendžia savo problemas, gyvena ir džiaugiasi, nuo žmonių, kurie „vaikšto ratu”, įstringa tame užburtame rate, atsisako teisės būti laimingu?

Pirmasis, pripažįsta problemos egzistavimą, atranda savyje jėgų ieškoti pagalbos ir paramos, ir žingsnis po žingsnio įsisavina vieną vienintelį, tačiau esminį laimės ir sėkmės įgūdį – kontaktą su savimi, išsiaiškinant, kad nežinojimo, ko nori, nesupratimo, kas esi, energijos trūkumo, savo resursų ignoravimo ir nesugebėjimo veikti efektyviai, kurti ir palaikyti darnius santykius priežastis yra BAIMĖ!

Tai būtent tas „žvėris”, kuris neleidžia jums būti laimingiems ir sėkmingiems, o tiksliau, ne jis pats savaime, o jūsų nesugebėjimas jo prisijaukinti, padaryti savo sąjungininku, pradėti veikti kartu su juo! Ir, kaip daugelis supranta, ši baimė „gyvena” ne kažkur išorėje, o paties žmogaus viduje. Tai baimė būti (nesugebėjimas visapusiškai savęs išreikšti, realiame kontakte, kuris atima pasitikėjimą, ketinimų tvirtumą ir energiją) ir baimė veikti (dėl kurios žmogus pasitenkina mažu, tenkinasi tik svajone, gyvenimą gyvena fantazijų pasaulyje, prokrastinuoja, o kalbant paprasta liaudiška kalba – „praknisa” savo gyvenimą).

Ir vis dėlto suaugęs žmogus, kad ir kokioje būsenoje jis būtų atsidūręs, kiekvieną rytą pabudęs, sąmoningai ar ne, priima svarbiausią sprendimą – toliau imituoti savo gyvenimą ar pagaliau nugalėti baimę – pradėti iš tikrųjų GYVENTI!

.



Naujienos iš interneto

Psichologiškai brandūs ir save mylintys žmonės daugumai aplinkinių yra nemalonūs

Būtent tokį paradoksą mes stebime aplink save. Stiprūs, nepriklausomi ir savarankiški žmonės…

Atsitiktinumų nebūna

Pats pirmas dalykas, kurį būtina padaryti - priimkite situaciją tokią, kokia ji…

Žemė prieš tris milijardus metų

Mokslininkai surado įrodymų, kad Žemę daugiau nei prieš 3 mlrd. metų dengė…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *