Kiekvienam tenka patirti krizines gyvenimo akimirkas. Krizė – tai staigūs pokyčiai, sunki pereinamoji būsena, ištinkanti įvairiose gyvenimo srityse. Liga ar skyrybos, atleidimas iš darbo, išdavystė ir neištikimybė, mylimo žmogaus mirtis.
Žinoma, krizė sukelia neigiamas emocijas. Mes visada bijome nežinomybės. Išorinės sąlygos nustoja atitikti vidinius lūkesčius. Tačiau viskas šiame gyvenime turi prasmę ir naudą.
Visi žino, kad nieko nėra amžino.
Todėl krizė yra normalus reiškinys. Tai mūsų gyvenimo dalis. Tai ženklas, kad keičiatės. Ir tai būtina suprasti. Nenusiminkite ir nepanikuokite, geriau pasistenkite įžvelgti naujas galimybes.
Įveikę sunkumus, mes tobulėjame ir tampame stipresni. Toks gyvenimas.
Krizės metu turite išmokti gyventi pasikeitusioje, atsinaujinusioje realybėje. Žingsnis po žingsnio tyrinėkite, pažinkite atsinaujinantį, besikeičiantį pasaulį.
Realybė, tarsi didžiulis ratas, pamažu pradeda judėti į priekį. Iš pradžių labai lėtai – juk tasai ratas didžiulis ir sunkus. Kol kas reikia didelių pastangų ir nemažai kantrybės. Paskui, kai tik įgysite tam tikrą pagreitį, jis pats ims riedėti – jau veikiamas inercijos. Greitai ir galingai.
Turėkite galvoje: į ką sukoncentruojate dėmesį, tas ir ateina į jūsų gyvenimą. Todėl verta koncentruotis į konkrečius veiksmus, o ne į emocijas. Tegul jūsų galva būna užimta mintimis apie naują, o ne apie prarastą sena.
Bet kokia krizė – išėjimas iš komforto zonos. Tai ir jos pliusas, ir minusas tuo pat metu. Minusas – palikti savo saugų mažą pasaulėlį baisu, o kartais ir skausminga. Pliusas – tai vienintelė galimybė įgyti naujos patirties, užaugti ir sustiprėti. Rekomenduoju visada atrasti pliusų bet kokioje blogoje situacijoje. Nebūkite įvykio auka. Tapkite nugalėtoju.