Dvidešimt aplinkiniams nesuprantamų dalykų, liudijančių, jog save gerbiate

Savigarba – tai pirmasis žingsnis amžinoje kelionėje link savęs priėmimo. Kalba eina apie mūsų vertės pripažinimą, mūsų tikrąją prigimtį ir jos priėmimą tokiu pavidalu, kokia ji yra.

Pasąmoningai visi žmonės nori įgyti savo tikrąjį „Aš”, nesirūpindami dėl to, ką pagalvos aplinkiniai.

Kai žmogus pasiekia šią stadiją, jis supranta savo paskirtį ir jo asmenybė patiria natūralų transformacijos procesą. Tokioje situacijoje jūs pradedate suvokti tokius dalykus, kurie ilgą laiką jums atrodė labai migloti. O dabar jūs tiksliai žinote, kad pagaliau atėjo laikas paimti gyvenimą į savo rankas.

Pirma. Jūs patalpinote save į patį savo prioritetų sąrašo viršų. Galbūt tai skamba egoistiškai, tačiau kaipgi kitaip pasirūpinti jumis, jeigu jūs patys nesugebate to padaryti?

Antra. Jūs daugiau nepriimate atsiprašinėjimų ir nešvaistote laiko, kad išklausytumėte tuos beprasmiškus žodžius, kurių nepatvirtina atitinkami poelgiai. Poelgiai visada reiškia daugiau negu žodžiai.

Trečia. Jūs daugiau nevaidinate kankinio, kuris gyvena vardan kitų žmonių, vaidmens. Jų problemos – tai jų problemos. Jūs suprantate, kad yra tokių žmonių, pagalba kuriems baigiasi tuo, jog jie kėsinasi užsikarti jums ant sprando.

Ketvirta. Jūs daugiau nenorite su supratimu išklausyti žmonių, kurie išsiurbia jūsų energiją, skųsdamiesi savo problemomis, kurios per kažkokį stebuklą visą laiką lieka tos pačios. O štai jūs, skirtingai negu tie žmonės, išties sugebėjote save pakeisti.

Penkta. Jūs atsikratėte žmonių, kurie teikė jums skausmą. Nėra prasmės mėginti išsaugoti santykius su žmogumi, kuris bendrauja su tavimi tik dėl to, kad tavimi „maitintųsi”.

Šešta. Jūs daugiau nesiteisinate prieš aplinkinius už savo poelgius. Dabar tik jūs sprendžiate, ką daryti su savo gyvenimu. Dabar jums nebereikia aiškinti, kodėl nutarėte susitikti su vienu ar kitu žmogumi ar kodėl pakeitėte darbovietę. Niekas neturi teisės įtakoti jūsų sprendimų.

Septinta. Jūs atsakote į žinutę socialiniame tinkle tada, kai jums patogu. Kai kas galvoja, jog tai nelabai mandagu? Tegu sau galvoja. Visiškai normalu, kai bendravimas internete užima žmogaus prioritetų sąraše anaiptol ne pirmą vietą.

Aštunta. Jūs grįžtate namo, kada jums patinka. Arba apskritai neišeinate iš namų, kai jums to nesinori. Jūs pagaliau supratote, kad savo gyvenime neprivalote atsižvelgti į visuomenės sąlygotumus.

Devinta. Jūs supratote, kad nesiruošiate visą gyvenimą pateisinti kitų žmonių lūkesčių ir norite pasiekti būtent tuos tikslus, kurie jums patinka. Jūs nieko neprivalote kitiems. Kiekvienas žmogus tusi absoliučiai unikalų idealų rinkinį, mes visi labai skirtingi.

Dešimta. Jūs nebijote permainų, kurios padeda pasiruošti gyvenimui. Tai vienas pagrindinių gyvenimo principų. Kad ir kaip stengtumės tam priešintis, gyvenimas visada žengs vienu žingsniu į priekį.

Vienuolikta. Jūs paskyra socialiniame tinkle daugiau nebeviešinama plačiai auditorijai, kadangi nei komentarai, nei patiktukai niekaip neįtakoja jūsų realaus gyvenimo.

Dvylikta. Jūs daugiau nebendraujate su žmonėmis, su kuriais nesutampa jūsų energetika.

Trylikta. Jūs atsisakėte įpročio „spręsti” savo problemas alkoholio pagalba.

Keturiolikta. Jums daugiau neberūpi, laiko kiti žmonės jūsų gyvenimo būdą „kietu”, ar nelaiko. Tai, ką jie galvoja ir tai, kaip jie į jus žiūri – grynai jų pačių problemos ir niekieno daugiau.

Penkiolikta. Daugiau nebijote pasakyti „Ne”, jeigu tai vienintelis dalykas, kurį jaučia jūsų širdis ir protas.

Šešiolikta. Jūs supratote, kad niekas neprivalo pakęsti jūsų nepakenčiamo elgesio. Ir dėl to „neknisate smegenų” žmonėms, kurie šito nenusipelnė.

Septyniolikta. Jūs daugiau nesistengiate visiems patikti ir daugiau nevaidinate to žmogaus, kurį jumyse norėtų matyti kiti.

Aštuoniolikta. Jūs įsimylėjote mintį, kad neprivalote mylėti visų be išimties jus supančių žmonių.

Devyniolikta. Jūs supratote, kad atėjo laikas prisiimti visą atsakomybę už savo gyvenimą. Dabar jūs suprantate, kad beprasmiška sėdėti ir laukti, sudėjus rankas, kol susiklostys palankios aplinkybės.

Dvidešimta. Jūs daugiau nevaidinate bejėgės aukos vaidmens.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Psichologiškai brandūs ir save mylintys žmonės daugumai aplinkinių yra nemalonūs

Būtent tokį paradoksą mes stebime aplink save. Stiprūs, nepriklausomi ir savarankiški žmonės…

Atsitiktinumų nebūna

Pats pirmas dalykas, kurį būtina padaryti - priimkite situaciją tokią, kokia ji…

Žemė prieš tris milijardus metų

Mokslininkai surado įrodymų, kad Žemę daugiau nei prieš 3 mlrd. metų dengė…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *