Niekam nepasakokite apie savo asmeninį gyvenimą ir neatsiprašinėkite už tai

Jūs negalite suprasti, kodėl jaučiatės nelaimingas. Jūs matote kaip žmonės aplinkui pasiekia sėkmę, o patys sulig kiekviena diena grimztate vis žemiau ir žemiau. Viskas dėl to, kad leidžiate aplinkiniams žinoti savo asmeninio gyvenimo detales. Demonstruojate jiems savo silpnas puses ir parodote pažeidžiamas vietas.

Mielas bičiulis, šitas pasaulis labai toksiškas. Apsaugok save. Apsigink nuo visų, kurie kaišioja nosį į tavo asmeninį gyvenimą ir finansinius reikalus. Nėra nė vienos priežasties kitiems žmonėms žinoti apie jūsų pajamas, problemas romantiškuose santykiuose ar barnius šeimoje. Visa tai liečia tik jus asmeniškai.

Sunkumai ir problemos ištinka kiekvieną. Idealių žmonių nėra. O liūdniausia, kad žmonėms patinka apsimesti kitų akyse laimingais ir sėkmingais, vaizduoti tobulybę. Netikėkite tuo, ką jie rodo. Visa tai tiktai šou, maskaradas.

Jūsų asmeninis gyvenimas priklauso tik jums. Tuo momentu, kai atsiveriate nepažįstamam žmogui, kai pasitikite žmonėms, su kuriais kažkada bendravote ir manote, kad jūsų interesai vienodi, jūs atveriate duris nemalonumams.

Kai kurie žmonės nenusipelnė žinoti apie jus visko ir kartais šiai žmonių kategorijai priklauso netgi draugai ar šeimos nariai. Žinau, skamba nemaloniai. Tačiau ar malonu galiausiai likti išduotu, sugniuždytu ir panaudotu po to, kai pasidalinote kažkuo labai asmeniško? Ar malonu apsimetinėti tuo, kuo nesate, kad kiti liautųsi laikyti jus nevykėliu?

Negyvenkite dėl kitų žmonių ir jų nuomonių. Jų sėkmė pagrįsta jų pasakojamomis istorijomis. Surepetuotomis istorijomis ir pozavimu. Jūs neprivalote jiems nieko įrodinėti.

Jei esate savimi nepatenkintas, tai šito nepakeis jokia svetima istorija. Perdėtas atvirumas ir pagyros irgi neišspręs problemos. Visa tai neprives palankiau į save žiūrėti, tik ne visi tai supranta.

Jausdami visuomenės spaudimą, žmonės atkakliai kartoja tas pačias klaidas. Jie sugalvoja ar perdirba tiesą savo poreikiams. Bet kodėl jūs dalinatės su jais tuo, kad be jokios abejonės priklauso tik jums? Jūs gi niekada neišgirsite iš tų žmonių teisybės.

Iš pradžių tokie asmenys papasakoja kokią nors neįtikėtiną istoriją, paskui paprašo papasakoti apie save, ką jūs ir padarote. Atsakydami į jūsų atvirumą, jie apdovanoja jus priešiškais žvilgsniais ir kritikos kruša. Ir štai jūs jau velkatės visiems iš paskos…

Laikas atsipeikėti. Pradėkite gyventi, o ne teisintis. Nustokite atsiprašinėti ir tegu aplinkiniai galvoja, ką nori. Ištrūkite iš visuomenės daromo spaudimo suformuoto psichologinio narvo ir pradėkite gyventi normalų gyvenimą. Tegu jis bus neidealus, tačiau jūs ir neprivalote vaikytis idealo. Jums reikia tik to, kad padarys jus laimingu.

Kas jūsų, tas jūsų. Pakaks dovanoti žmonėms galią kenkti jums savo žodžiais ir tuo, kiek daug jie apie jus žino. Jūs neprivalote jiems visko pasakoti. Jūs privalote ginti savo širdį ir asmeninį gyvenimą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *