Gyvenimas laukimo režimu

Jeigu nuolat kažko laukiate – tikros meilės, geresnio darbo, atostogų, galimybės pagaliau pakeliauti ir apskritai pradėti tą gyvenimą, apie kurį jau seniai svajojate, tai, deja, turiu jums blogų naujienų. Kol neištrūksite iš savo nuolatinio „laukimo režimo“, jūsų gyvenimas taip niekada ir nepasikeis, nebent į blogąją pusę.

Juk prie tuščio laukimo prisidės dar ir nusivylimas gyvenimu ir savimi, dėl to, kad nieko neįtikėtino taip ir neįvyko. O žinote, kodėl taip būna? Todėl, kad bijote paimti situaciją į savo rankas ir pagaliau pradėti kurti sau naują, ryškų gyvenimą. Todėl, kad iki šiol laukiate, kad štai dabar kažkas ateis ir viską jums sutvarkys, o tada ir prasidės pasakiškas gyvenimas.

Tačiau kas geriau už jus pačius gali žinoti, ko jums reikia, kad pasijaustumėte laimingais?

O juk kartais reikia visai nedaug – tiesiog nuraminti savo mintis ir įsiklausyti į širdį. Kai suprasite, ko būtent JŪS norite iš savo gyvenimo, tada pradėti reikia nuo prisiimtos atsakomybės už savo gyvenimą ir planų, kaip tą gyvenimą geriau sutvarkyti, kūrimo.

Pavyzdžiui, kur jūs galėtumėte susirasti svajonių darbą arba kaip galima būtų suderinti darbą su galimybe keliauti, pasidairyti po pasaulį? Apgalvokite galimus variantus iki detalių ir pradėkite veikti svajonių ir planų įgyvendinimo kryptimi.

O kai dėl meilės, tai jeigu norite ją sutikti, galite pradėti nuo to, jog imsite dažniau išeiti iš namų, susirasite bendraminčių, atrasite vietų, kur renkasi žmonės, turintys panašių į jūsų pomėgių. O svarbiausia – tiesiog daugiau šypsotis aplinkiniams žmonėms ir būti pasiruošusiam naujiems įdomiems susitikimams ir pažintims.

Dėl to galima mesti nemėgstamą darbą, jeigu jis neteikia jums pasitenkinimo. Kad galėtumėte susirasti užsiėmimą, nuo kurio ims švytėti jūsų akys.

Palikti žmogų, su kuriuo jums blogai ir sutikti tą, kuris išties jus mylės. Susikrauti lagaminus ir išvažiuoti, jeigu supratote, jog šiame mieste nebėra jūsų trokštamų perspektyvų. Visame tame nėra nieko blogo…

Mėgstu posakį: „Kad išnertum į paviršių, būtina kojomis atsispirti nuo paties dugno“. Keisti gyvenimą niekada ne vėlu. Svarbiausia – pagaliau išjungti tą „laukimo režimą“ ir štai tada…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Kodėl svarbu leisti sau patinginiauti

Ne tik galima, bet ir būtina! Leiskite sau padrybsoti ant sofos ir…

Nustoti griauti savo savivertę ir pradėti save gerbti

„Aš esu nevykėlis“ arba „Šis bandymas buvo nesėkmingas“. Ar jaučiate skirtumą? Kiti…

Žiūrėti į veidrodį kenksminga psichikai

Vieni žavisi savimi veidrodyje iš grynos tuštybės, kiti nekenčia savo išvaizdos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *