Energijos kaupimo dėsnis

Kaip sustiprinti savo energiją, kad nuolat būčiau geros formos, pasiekčiau išsikeltus tikslus ir judėčiau į priekį, užtikrintai žengdamas link savo svajonės? Išmintingi žmonės mus moko, kad reikia mokėti ne tik didinti energijos kiekį, bet ir ją kaupti. Šiame straipsnyje kalbėsime apie energijos kaupimo dėsnį, kaip vieną iš žmogaus energijos didinimo komponentų.

Ar žinote, kas yra pastoviausia mūsų pasaulyje? Pokyčiai. Mūsų pasaulis yra permainingas, tiesa? Diena keičia naktį, pavasaris – žiemą, viskas keičiasi. Mes visi bijome pokyčių, nes jie mus išmuša iš komforto zonos. O bijome veltui, nes pokyčiai – tai ir yra gyvenimas, permainingas, nepastovus, bet ir įdomus.

Baimė – didžiausia kliūtis žmogaus savirealizacijai. Permainų baimė trukdo priimti sprendimus ir veikti. Energijos mes gauname iš judėjimo ir kintančio gyvenimo. Pokytis – tai ir yra judėjimas. Pastovumas, monotonija – didžiausias gyvenimo stabdis.

Energijos kaupimosi dėsnis susideda iš kasdienių pokyčių. Turime keistis kiekvieną dieną. Kiekvieną dieną darykite tai, ko dar nepadarėte arba bijojote padaryti. Išeikite iš savo komforto zonos, kai tik pasitaikys net menkiausia galimybė tai padaryti. Veikite!

Kai judame, nestovime vietoje, esame įsilieję į Visatos tėkmę. Visatos tėkmė – tai gerovė, laimė, harmonija, džiaugsmas. Kodėl? Štai, pavyzdžiui, Saulė. Argi jo ne permaininga? Arba medžiai. Jie keičiasi kiekvieną sezoną. Visata – tai nuolatiniai pokyčiai, pokyčiai, judėjimas, vystymasis, gerovė!

Viskas keičiasi. Taigi kodėl mes taip bijome pokyčių, vengiame jų? Nesėkmė ir sėkmė – dvi tos pačios monetos pusės. Be vieno nėra kito. Nesėkmę visada lydi sėkmė. Tai ir yra gyvenimo pokyčiai. Sėkmingi žmonės žino, kad be nesėkmių nebus pasiekimų, judėjimo, vystymosi.

Liūdesys yra atvirkštinė džiaugsmo pusė. Be skausmingų liūdnų akimirkų, mes negalime įvertinti džiaugsmingų įvykių. Kai jaučiame sielvartą, tai išstumia mus iš komforto zonos. Mes bijome skausmo ir liūdesio. Bet jie gyvena tik mūsų galvose. Kodėl gi mes jų taip bijome?

Be ryškių įvykių, gerų ar blogų, gyvenimas virsta pilka kasdienybe, nykia monotonija. Mes taip bijome nesėkmių, kad pamiršome, kaip džiaugtis laime ir sėkme. Nes jų tiesiog nėra. Atimkite vieną, ir pradings kita. Pašalinkite liūdesį – džiaugsmas taip pat išnyks. Atsisakykite nesėkmių – nebus ir sėkmės. Jei kažko vengiame, pradingsta ir kita šio pasireiškimo pusė.

Viskas priklauso nuo mūsų proto. Jis yra pagrindinis vystymosi ir judėjimo į priekį priešas. Mūsų protas bijo permainų. Gyvenimo pokyčius jis suvokia kaip grėsmę. Protas remiasi mūsų patirtimi ir verčia mus baimintis pokyčių, vengti jų.

O juk gyvenimas labai paprastas! Jei norite būti turtingas ir sėkmingas – būkite! Tiesiog priimkite sprendimą ir imkitės veiksmų. Apsidairykite aplinkui, kiek nesėkmingų ir vargšų žmonių. Kodėl taip yra, kaip manote? Todėl, kad žmonės taip bijo pokyčių, kad niekada nesiryžta veikti. Protas įkalino juos nuolatinėje baimėje, teisindamas neveiklumą milijonais priežasčių. Ką jau ką, o save pateisinti – visada lengviausia. Pakui, ne dabar, rytoj… nuo pirmadienio, nuo Naujųjų metų… Paprasčiau sakant – NIEKADA! O jei nėra veiksmų – nebus rezultatų, energijos.

Atminkite: energija – tai judėjimas! Judėjimas – tai pokyčiai!

Nebijokite nesėkmių, nebijokite liūdesio. Viskas keičiasi – ir mes tampame stipresni, labiau patyrę. Taip vyksta augimas, taip vyksta asmenybės formavimasis. Taip kaupiasi energija. Neribokite savęs. Priimkite iššūkį, net jeigu bijote, net jeigu jums nekomfortiška. Pasiseks tik tada, kai imsite veikti.

Veiksmas – tai energija. Kuo daugiau energijos, tuo daugiau svajonių ir planų galite įgyvendinti. Tai yra energijos kaupimo dėsnis!

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *