Žmonių požiūris į jus atspindi jų požiūrį į pačius save

Jei jų požiūris į aplinkinius yra kupinas gerumo ir pagarbos, tada, greičiausiai, jie yra tokie pat pagarbūs, malonūs ir užjaučiantys savo pačių adresu.

Tačiau jei jų elgesys yra radikaliai priešingas, reiškia, širdies gilumoje jie yra nepatenkinti savimi, nepatenkinti savo mintimis ir veiksmais bei gyvenimu apskritai. Beje, būtent tokie ir yra narcizai, nors išoriškai jie atrodo kaip tikri pasitikėjimo savimi tobulumo etalonai. O iš tikrųjų tokiu elgesiu jie bando kompensuoti nepasitikėjimą savimi ir žemą savivertę. Be to, jie taip įsijaučia į šį žaidimą, kad patys patiki savo „nepakartojamu žavesiu”.

Sakoma, kad nelaimė visada ieško sau kompanijos. Jeigu žmonės jaučiasi nelaimingi, kad ir kaip tai slėptų nuo kitų ir savęs, jie visais būdais ieško galimybės nuliūdinti ir įskaudinti aplinkinius. Jiems gyvybiškai svarbu, kad kam nors iš aplinkinių irgi būtų blogai. Vargu ar jiems nuo to pagerėja, tačiau jiems būtina maitintis kieno nors liūdesiu ir skausmu.

Pavyzdžiui, jie gali atsainiai tarstelėti, kad su šia suknele atrodai stora, nors susitikote maloniai pabendrauti – išgerti puodelį kavos ir paplepėti apie viską pasaulyje. Jeigu įsižeisite, žmogus apsimes, kad nesuprato dėl ko, juk jis jūsų labui stengiasi, žarstydamas tokias pastabas. O iš tikrųjų jis pats savo viduje nerimauja dėl savo svorio, nepasitiki savimi ir tokiu būdu bando tai kompensuoti.

Žinoma, bet kuris žmogus gali būti blogos nuotaikos ir būti nemandagus be jokios priežasties, pavyzdžiui, jei turi bėdų darbe ar tiesiog išsiskyrė su savo simpatija. Tačiau jis greitai atvės, supras savo klaidą ir būtinai atsiprašys.

O štai žmonės, kurie širdyje savęs nemyli ir nepriima, visada yra pikti ir agresyvūs aplinkinių atžvilgiu. Viskame ir visuose jie įžvelgia tik tai, kas negatyvu. Kartais susidaro įspūdis, kad jie sąmoningai planuoja ir provokuoja situacijas, kurių dėka jiems pavyks jus įstumti į nepatogią, gėdingą padėtį, kuri pakenks jūsų reputacijai.

Štai taip ir gaunasi – kaip žmogus elgiasi su jumis, labai daug ką pasako apie tai, kaip jis elgiasi su pačiu savimi. Nejaugi manote, kad jei tokie žmonės niekada niekam nerodo šilumos ar užuojautos kitiems, vadinasi, jie myli save?

Manau, kad ne. Jeigu jūs nemylite savęs, tai negalite mylėti ir kitų. Juk tai taip paprasta, kaip dukart du – keturi.

Todėl, jei kas nors elgiasi su jumis kaip su skuduru, nenusiriskite iki jų lygio. Nešvaistykite tokiems žmonėms laiko, psichinių jėgų ir nervų. Būkite aukščiau jų: tiesiog atsistokite ir išeikite. Juk šiame pasaulyje yra tiek daug vertų žmonių, kurie teiks jums džiaugsmą, o ne širdies skausmą.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *