Viskas, ką sako žmonės – netiesa

Esu tikras, kad kiekvienas iš jūsų susidūrėte su situacija, kai žmogus sakė jums viena, o darė visai ką kitą. Kodėl taip vyksta? Tasai melas, silpnumas, netikrumas… Kas tokiais momentais skatina žmones šitaip elgtis?

Gyvenime labai svarbu susigaudyti žmonėse. Tai netgi būtina. Be šito jūs niekada neturėsite laimingo asmeninio gyvenimo. Be šito neturėsite gerų santykių su kolegomis. Ir net tikrų draugų nesusirasite.

Paklauskite savęs – ar mokate tai daryti? Ar galite pajausti kitus? Ar žinote, ko galima iš jų tikėtis? Kiek sudužusių širdžių… Kiek apgautų skolininkų… Kiek teisminių ieškinių… O problema visur ta pati – nemokėjimas susigaudyti žmonėse.

Kaipgi to išmokti? Pradžiai įsiminkite vieną paprastą dalyką: viskas, ką kalba žmonės, yra netiesa. Skamba baisokai? Viskas, ką kalba žmogus, yra netiesa, nes visa tai yra arba geriau arba blogiau nei yra iš tikrųjų.

Niekada neklausykite, ką kalba žmonės, o žiūrėkite į pasąmoningas gyvenimo nuostatas. Tiesa slypi pasąmonės lygmenyje, kurį turi kiekvienas iš mūsų.

Jeigu žmogus sako, kad nori milijono dolerių – tiesa tai ar melas? Melas! Jis ne viską pasako. Jis nori milijono dolerių, tačiau gauti trokšta taip, kad nieko nereikėtų daryti. Kad nereikėtų stengtis. Taip ar ne? Patikrinkite. Nes priešingu atveju jis jau seniai turėtų tą milijoną.

Jeigu jums nusėdo akumuliatorius, paskambinate draugui, jis pasako, kad tuojau atvažiuos ir padės. Jis meluoja! Jis ne viską pasako. Jis atvažiuos ir viską padarys už jus. Pats atvažiuos, pats prijungs laidus, pats viską patikrins ir pats užves mašiną. Jo pasąmonėje įdiegta programa – padėti draugams, padaryti viską draugų labui.

O kitas pažįstamas jums sako: „Aš visada tau padėsiu! Skambink bet kokiu laiku! Brolau – dėl tavęs viską, ką nori!” Jis irgi meluoja. Viskas priklauso nuo jo noro. Būtinai susiklostys situacija, kai jis atsakys: „Klausyk, šiandien neišeina… Tai viena, tai kita… Gal kitą savaitę?” Pažįstama? O kaipgi…

Girdėjote patarlę „Draugą nelaimėje pažinsi?” Tai, ką žmogus iš tikrųjų darys, užprogramuota jo pasąmonėje. Galima tai pavadinti gyvenimiška programa.

Būtent dėl to mes sakome sau: „Iš pradžių reikia pažinti šitą žmogų geriau” – prieš megzdami artimesnius santykius. Tačiau pažinti iš tikrųjų reikia ne jį, o jo pasąmonės gyvenimišką programą.

Kaip manote, kai vyras sako žmonai, kad daugiau neištikimybių nebus – tiesa tai ar netiesa? Netikėkite nė vienu jo žodžiu, žiūrėkite į pasąmonės programą. Į jo įpročius. Į polinkius ir interesus. Į jo instinktus. Visi atsakymai slypi ten. Vieną kartą nuėjo kairėn – viskas, pakartoti antrą kartą – technikos dalykas. Jeigu vyras buvo neištikimas – 90% kad jis padarys tai dar kartą. Anksčiau ar vėliau. Po metų, o gal po dešimties.

Pasąmonė tūkstančius kartų galingesnė už sąmonę. Ir jeigu mums atrodo, kad vieną gražią dieną galėsime save pakeisti – tai tėra viso labo saviapgaulė. Mes viską darome pagal pasąmonėje „instaliuotas” gyvenimiškas programas.

Mūsų smegenys – tai kažkuria prasme kompiuteris. Pats jis, be sąmonės įsikišimo, nustato širdies plakimo ritmą. Pats tobulai reguliuoja įkvėpimų ir iškvėpimų skaičių. Pats nustato, kada būtent reikia eiti į tualetą. Jis pats nusprendžia, šalta jums ar šilta, pats nustato, norite saldaus, ar sūraus.

80-90% viso savo gyvenimo mes nugyvename „autopilotu”. Visą tą laiką mes tiksliai sekame ta programa. Panagrinėkite save – nustebsite. Nustebsite, kaip rankos pačios suka vairą į dešinę pusę, kai reikia pasukti į dešinę. O prieš tai automatiškai įjungia posūkio signalą.

Patyrinėkite save – ir pastebėsite, kaip viena diena panaši į kitą. Kiek panašūs šios dienos veiksmai į rytojaus veiksmus. Tie dėsningumai, tie pasikartojimai – tai ir yra momentai, kai pasireiškia pasąmonės gyvenimiška programa.

Dėl to, jeigu žmonės jums sako viena, o daro visai ką kitą, ir tai jus stebina – jūs paprasčiausiai nemokate susigaudyti žmonėse. Jūs nesugebėjote numatyti, priprasti, pagalvoti, kad galiu būti taip ar anaip… Galbūt tai praeis, susikaupus patirčiai. Tačiau kad nesulauktumėte štai tokių nemalonių siurprizų, atidžiau stebėkite. Ir mokykitės susigaudyti žmonėse.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *