Tave žudo tai, kas tau patinka

Mes visi turime silpnybių, kurias laikome mėgstamiausiais dalykais ar pomėgiais. Turime kai kurių charakterio bruožų, kurie mums trukdo gyventi stipriau, negu priešai. Mes net neįtariame, kad mėgstami dalykai mums trukdo, lėtai žudo, vagia iš mūsų sėkmę ir laimę.

„Kiekvienam reikia kokio nors pomėgio – neva „išvadavimui nuo streso”, – bet jūs puikiausiai žinote, kad iš tikrųjų žmonės tiesiog stengiasi išgyventi ir neišprotėti.” (Frederikas Begbederis)

Aistra alkoholiui ir sugėrovams, o ne draugams

Kiekvienas žmogus turi savo silpnybių, kurios vėliau jį pražudo. Kažkas yra priklausomas nuo alkoholio ir nuolat girtauja. Tai neleidžia jam blaiviai ir nešališkai matyti jį supančio pasaulio. Jis turi tik vieną tikslą – prisigerti. Toks žmogus prisisiurbia namuose ar pradingsta iš namų su sugėrovais.

Iš čia – nesibaigiančios problemos darbe ir asmeniniame gyvenime. Nors toks žmogus šventai tiki, kad alkoholis jam padeda susidoroti su stresu. Tačiau alkoholis tik paslepia esamas problemas nuo blaivaus ir nešališko žvilgsnio.

Aistra moterims ir seksui

Kažkas yra įklimpęs į pramogas ir sekso ieškojimą. Jis švaisto savo gyvenimą klubuose, pažinčių svetainėse ir sekso programėlėse. Tai banalus priklausomybę nuo sekso kenčiantis žmogelis, nors save jis laiko moterų numylėtiniu.

Jis apsėstas sekso su skirtingomis moterimis. Toks žmogus planuoja kada nors iki soties išsisiautėti, o tada sukurti šeimą ir pasiekti sėkmę gyvenime. Tačiau jis taip pripranta prie  meilės nuotykių, kad jau niekada nieko nesukurs.

Nuo sekso priklausomas žmogus tuščiai iššvaisto visą savo laiką, pinigus ir energiją. Dėl to širdies gilumoje jaučiasi nelaimingas. Žmogus negali pasisotinti savo lėbavimais be psichologinių ir fizinių pasekmių. Šitaip jis galutinai degraduoja, ir nė viena moteris jo nepadarys laimingu.

Aistra silpnybėmis ir pomėgiams

Kažkas nuolat sėdi prie kompiuterio, švaisto pinigus lošimams, negali gyventi be serialų, įklimpsta socialiniuose tinkluose, ar tiesiog tinginiauja. Jis neturi jokių gyvenimo tikslų ir planų, išskyrus savo pomėgius.

Žmogus galvoja, kad šie maži džiaugsmai pagerina jo gyvenimą, o realiai jie atitraukia jį nuo pagrindinių tikslų. Žmogus plaukia pasroviui, nesistengdamas nieko pakeisti.

Aistra teisingumui

Kažkas didžiuojasi, kad yra geras, teisingas, nuolaidus. Kad sąžiningai dirba, pasirengęs tenkintis mažu ir neskina žvaigždžių nuo dangaus. Jis tai laiko savo privalumu.

Jo gerumu ir nuolaidumu naudojasi visi, kas tik netingi. Jis dirba sunkų, mažai apmokamą ir jokios perspektyvos neturintį darbą. Susitikinėja su pilka pelyte, išsiskyrusia ar palaužto charakterio moterimi. Toks žmogus įsitikinęs, kad nieko geresnio jis nevertas. Ir tai paverčia jį nevykėliu.

Savo silpnybėse žmogus ieško užuovėjos nuo realaus pasaulio. Realybe nepatenkintas žmogus slepiasi nuo jos savo kiaute, kaip sraigė. Jis gauna šiokį tokį atokvėpį, nors, visų pirma, reikėjo imti keisti savo nelaimingą gyvenimą. Jį žudo tai, kas jam patinka. Visi tie dalykai paverčia jį nelaimingu ir nesėkmingu.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *