Tai, kam priešinamės, tampa mūsų likimu

„Likimas!” – dūsauja ir skėsčioja rankomis žmonės, susidūrę su vienokia ar kitokia gyvenimiška situacija. Kas gi tasai likimas? Likimas – tai konkreti įvykių žmogaus gyvenime seka. Keista, bet kai kam atrodo, kad likimas – tai tos aplinkybės, kurių sudėtinga išvengti. Neretai galima išgirsti: „Taip tau likimas nulėmė”. Baisūs žodžiai, tiesa? Susidaro įspūdis, kad būtent likimas valdo žmogaus gyvenimą, o ne pats žmogus yra savo gyvenimo šeimininkas.

Iš tikrųjų būtent pats žmogus formuoja ir realizuoja visas gyvenimo aplinkybes. Klausimas tik tas, kaip mes formuojame gyvenimą – sąmoningai ar nesąmoningai, chaotiškai? Kokį likimą renkamės? Likimą, kuris „kuria”, ar likimą, kurį kuriate patys? Čia ir slypi svarbiausias skirtumas.

Nesąmoningumas paverčia žmogų aplinkybių vergu.

Sąmoningumas suteikia pasirinkimo laisvę.

Jūs pats esate priežastis viso to, ką kuriate, atminkite tai. Pastaruoju metu daug kas kalba apie karmą. Išsakoma daugybė jos apibūdinimų, rašoma daug knygų. Tam tikra prasme likimas ir karma – labai artimi reiškiniai. Išvertus, „karma” reiškia „veiksmą”. Bet koks žmogaus veiksmas turi savas pasekmes, iš čia ir išsireiškimas, labai tinkantis karmai apibūdinti: „Ką pasėsi, tą ir pjausi”. Tokiu būdu, tiek karmą, tiek likimą mes formuojame patys.

Pamėginkime išsiaiškinti, kaip veikia likimo mechanizmas.

Likimas pradeda veikti tada, kai jūs prie kažko prisirišate arba kažką išstumiate iš baimės.

Tikrasis gyvenimas egzistuoja remdamasis laisvos energijos principu. Jeigu energija laisvai necirkuliuoja, o kažkur blokuojama, susidaro „stovinčios balos” zona, kuri pažeidžia pirminę pusiausvyrą. Tai ir yra likimas. Likimas – tai laisvės nebuvimas. Jeigu jūs tvirtai į kažką įsikibote ar prie kažko smarkiai prisirišote, laisva energija neleidžia jums to turėti arba atima tai, į ką įsikibote. Ir priešingai, jeigu kažko bijote, kažką atstumiate, kažkam priešinatės – visais šiais veiksmais galite tą dalyką prisitraukti prie savęs. Dabar darosi suprantamesnis išsireiškimas „Tai, kam priešinatės, tampa jūsų likimu”.

Jeigu jūs kažko nepriimate, bandote nuo kažko pabėgti – tai tampa jūsų likimu. Kitaip tariant, jūs negalite išsivaduoti nuo priklausomybės.

Nuo ko jūs priklausomi? Ko bijote? Jei galite atvirai atsakyti į šiuos klausimus, reiškia galite pažvelgti į veidą savo likimui. Jūsų priklausomybės ir troškimai tiesiogiai susiję su jūsų baimėmis. Jeigu esate prie kažko prisirišęs – bijosite tai prarasti.

Ką gi žmonės bijo prarasti? Artimą žmogų, darbą, pinigus, prestižą, statusą ir t.t. Galbūt jūs bijote vienatvės ar tapti niekam nereikalingu? Baimės dings tik tada, kai įgysite dvasinę ramybę, kai suprasite gyvenimą. Gyvenime viskas praeina, viskas keičiasi, atsiranda ir išnyksta. Jūs turite du kelius: gyventi baimėje, pastoviai su kažkuo kovoti, kažkam priešintis arba gyventi atvirai, priimdami viską kaip yra ir mėgautis.

Taigi – tai, kam aš priešinuosi, tampa mano likimu. Aš tai žinau. Dėl to esu atviras bet kokiai gyvenimo man duodamai patirčiai. Viskas turi teisę egzistuoti.

Aš priimu žmones ir gyvenimo aplinkybes tokiais, kokie jie yra. Aš nesmerkiu. Mano sieloje nėra baimės. Baimė – tai nepasitikėjimas gyvenimu. O aš tikiu gyvenimo išmintimi. Aš myliu gyvenimą.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *