Štai ką reiškia, jei po susitikimo su kuo nors patirsite šiuos tris pojūčius

Ar kada nors patyrėte keistą jausmą, kai pirmą kartą sutikę žmogų jaučiatės taip, tarsi tą žmogų pažinotumėte visą gyvenimą?

Mūsų intuicija ir emocijos yra sinchronizuotos, kaip ir visa kita visatoje. Intuicija arba „šeštasis pojūtis” gali mums daug ką pasakyti. Kai sutinkate žmogų iš savo praeito gyvenimo, tikrai pajusite tą jausmą.

Jei sutikote savo „antrą puselę”, vadinasi, radote žmogų, su kuriuo dalijotės gyvenimu praeitame gyvenime. Tačiau tai nereiškia, kad visi jūsų praeito gyvenimo ryšiai šiame gyvenime turi būti teigiami. Tai neturi didelės reikšmės, ryšys vis tiek išlieka stiprus, kad ir koks jis bebūtų.

Šiame straipsnyje aptarsime tris dažniausiai pasitaikančius požymius, rodančius, kad bendraujate su žmogumi, su kuriuo buvote gerai pažįstami praeitame gyvenime.

Atminkite, kad praėjusio gyvenimo sąvoka kol kas dar nėra visiškai aiški, ji gali reikšti skirtingus išmatavimus ar skirtingas realybes.

Iš karto pajaučiate ryšį arba atstūmimą

Tai pats dažniausias ženklas, kai sutikome žmogų, kuris turi dvasinės reikšmės mūsų egzistencijai. Pirmosios susitikimo akimirkos turėtų būti labai intensyvios, turėtumėte jausti jaudulį ir spaudimą tiek fiziškai, tiek emociškai.

Jus užplūs emocijų ir keistų jausmų banga. Anksčiau ar vėliau pajusite jausmą, kad visos šios emocijos kyla dėl kažkokio nesuprantamo ir logiškai nelabai paaiškinamo šaltinio, matomai, tai ir yra prisiminimų iš praeito gyvenimo ar kitos realybės nuotrupos.

Jūsų ryšys yra beveik telepatinis

Tai – antrasis požymis, kuris taip pat yra nepaprastai svarbus. Telepatinis bendravimas ir jūsų minčių sutapimai taip pat gali būti svarbūs jūsų ryšio iš praeito gyvenimo įrodymai.

Žmonės, kurie praeitame gyvenime buvo artimi, pasak kai kurių tikėjimų, gali jausti vienas kito mintis ir emocijas netgi tada, kai yra išsiskyrę ir toli vienas nuo kito. Tačiau daugeliu atvejų tai nėra „telepatija”, o viso labo keistas pasąmoningas emocinis ryšys, kuris daro tikrus stebuklus.

Jūs matote tai jų akyse

Šių žmonių akyse yra kažkas išties labai pažįstamo, ir jūs tiesiog negalite paaiškinti, kas tai yra. Esate tarsi užhipnotizuoti. Atrodo, lyg būtumėte žiūrėjęs į tas akis jau milijoną kartų. Kai kurie žmonės tiki, kad akys nesikeičia pereinant iš vieno gyvenimo į kitą, todėl galime laiku atpažinti savo dvasinius draugus.

.Naujienos iš interneto

Kovinės senojo pasaulio kiaulės

Per visą žmonijos istoriją gyvūnai buvo efektyviai jaukinami ir naudojami kaip papildoma…

Venkite bendrauti su žmonėmis, kurie atima iš jūsų džiaugsmą

Visomis jums prieinamomis priemonėmis ignoruokite bet kokius kontaktus su negatyviais žmonėmis. Nedalinkite…

Visatos ženklai

Ar dažnai susiduriate su ženklais? Jeigu taip, tai tikriausiai žinote, koks jausmas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *