Požymiai, kad gyvenimas klostosi taip, kaip ir turi klostytis

Turbūt kiekvienam žmogui periodiškai kyla minčių, ar jis laimingas, ar gyvena tą gyvenimą, apie kurį kitados svajojo, ar tuo keliu eina. Tai labai svarbūs pamąstymai, nereikia numoti į juos ranka. Būtent tokiais momentais galima išsiaiškinti, ar reikšmingi jūsų tikslai, ar jaučiate pasitenkinimą gyvenimu.

Išsiaiškinkite savo gyvenimo kokybę.

Vidinė laisvė – jaučiate, kad patys vairuojate savo gyvenimą, patys sprendžiate, kokiais momentais padirbėti smarkiau, o kokiais – galima paprasčiausiai atsipūsti. Visais svarbiais sau klausimais turite savo nuomonę ir nesigėdijate jos išsakyti. Tuo pat metu nejaučiate jokio poreikio keisti kitų žmonių nuomonių, įtikinėti juos savo teisimu ar kažką įrodinėti. Jūsų aplinkoje nėra žmonių, kuriuos tenka kentėti sukandus dantis, klausantis „be galo vertingų“ jų patarimų ir nurodymų.

Ramus džiaugsmas širdies gilumoje – su jumis vyksta patys įvairiausi įvykiai, tačiau visa tai kunkuliuoja paviršiuje ir pernelyg neįtakoja jūsų gyvenimo. Malonumą jaučiate ne tik iš išorinių džiaugsmų bei aplinkinių žmonių, bet ir iš vidinio pasitenkinimo gyvenimu.

Jūs vaidinate patį save. Jums nereikia būti labiau sėkmingu, tobulesniu, grakštesniu ar idealesniu, negu patys to norite. Nereikia niekuo apsimetinėti ar pateisinti svetimų lūkesčių.

Draugaujate pats su savimi – nėra gilių vidinių prieštaravimų, ginčų su pačiu savimi dėl to, ko jums norisi iš tikrųjų, kuo išties norite užsiimti ir užsiimate šiuo momentu.

Priimate gyvenimą ir visus jo įvykius – pavyzdžiui, iki jūsų tikslo išsipildymo liko visai nedaug, ir staiga iškyla neįveikiama kliūtis. Tokiu momentu jūs nemanote, kad gyvenimas žlugo, pasibaigė ir toliau visko tęsti nebėra prasmės. Vietoje to, imate ieškoti aplinkinių kelių ir ramiai gyvenate toliau.

Darote tai, apie ką svajojote. Jei kažko norite – imate tai daryti. Negalvojate apie kliūtis, nesėkmes ar kieno nors draudimus. Protingi žmonės jums padeda, o toksiškų ar kaišiojančių pagalius jums į ratus jūsų aplinkoje nėra.

Šventė kiekvieną dieną. Kad pajaustumėte šventišką nuotaiką, jums nereikia ypatingos progos, pinigų ar specialios datos kalendoriuje. Kiekviena diena turi kažką šventiško: šviežios duonos kvapą, rytinės kavos skonį, nukritusių lapų šiugždesį po kojomis arba pirmąjį sniegą, seno draugo skambutį. Gyvenimas kupinas džiaugsmo, o liūdni įvykiai – viso labo momentai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.