Paskaityk šį tekstą, kai kils noras lyginti save su kitais

Tai gali nutikti bet kada. Turiu galvoje abejonių, klausimų ir pergyvenimų laikotarpį, kai norisi apsidairyti aplinkui ir palyginti, ką aplinkiniai savo gyvenime turi tokio, ko neturi tu. Tai būtent tas nemalonus momentas, kai imsi ieškoti patvirtinimo, jog kažkas kenčia lygiai taip pat, kaip kenti tu arba atvirkščiai – ieškosi pavyzdžių, kaip aplinikiniams pavyko suklestėti.

Žiūrėsi dažniausiai į tuos, su kuriais kartu užaugai, su kuriais praleidai daugiausia laiko. Tai gali būti dabartiniai draugai, buvę bendramoksliai, draugų draugai ar tiesiog pažįstami, apie kuriuos teko daug girdėti. Žvelgdamas į jų anketas socialiniuose tinkluose, pilnas sėkmės, šlovės ir gerovės įrodymų, nejučia užduodi sau klausimą: „Kas su manimi negerai?”

Visi aplinkui gyvena audringą gyvenimą: peršasi, tuokiasi, laukiasi vaikų, gimdo vaikus, dirba savo svajonių darbą, keliauja po įdomiausius planetos kampelius. O tu – ne. Tu tarsi įkalintas rūsyje ir žiūri pro mažą apsiblaususį langelį į visą tą gyvenimo šventę.

Kaip tik tokiais momentais aš spaudžiu stabdžių pedalą ir pasistengiu pažvelgti į pasaulį kitaip, pasiruošiu išgirsti tai, ką reikia išgirsti.

Viskas gali būti ne taip gražu, kaip įsivaizduoji. Lazda visada turi du galus. Štai matai klasikinę šeimą, idealius sutuoktinius, nuostabią santuoką su visais tais romantiškais atributais ir be galo mielomis tradicijomis. Ir neturi žalio supratimo, kas slypi už viso šio fasado. Gal jie ten nekenčia vienas kito, neužsiima seksu jau penktus metus, nervuoja vienas kitą ir jaučiasi nelaimingi.

Ir kol uždavinėji klausimus, kaip jiems gaunasi taip lengvai viską gauti, kodėl jie tokie laimingi, pats laikas sustoti ir pagalvoti apie nematomą, tarp eilučių slypinčią idealaus paveikslo pusę.

Nieko blogo, jei norisi geresnio gyvenimo. Svarbiausia – neklaidinti savęs kvailais palyginimais.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *