Pasižadėkite sau šiuos dalykus. Ir būtinai šiuos pažadus ištesėkite

Žmonės dažnai kažką patys sau pasižada, tačiau pažadų taip ir neištęsi. Ne pats geriausias įprotis, kadangi gyvenime tokiu atveju taip niekas ir nepasikeičia. Ir įprantate patirti nesėkmes.

Žmonės neretai negali iki galo atskleisti juose gamtos įdėto potencialo ir pasinaudoti juo dėl to, kad gyvena, remdamiesi nuostatomis, kurias jiems įpiršo aplinkiniai – tėvai, draugai, kolegos… Taip, kai kurios tokios vertybės išties labai svarbios, tačiau svarbu turėti galvoje, jog anaiptol ne viskas, apie ką kalba jūsų aplinka, leis jums eiti savo keliu. Visi turime savo protą, kuriuo galime gyventi, savus poreikius ir troškimus. Visada tai prisiminkite. Gyvenkite savo galva ir savo gyvenimą, o ne taip, kaip iš jūsų reikalauja kiti žmonės.

Pasižadėkite ramiai reaguoti į permainas. Dauguma mūsų pakęsti negali permainų. Ir visgi niekur nuo jų nesidėsime, dėl to būtina jas priimti. Tik šitaip užsitikrinsite vidinę ramybę. Gyvenimas – tai nesiliaujantis judėjimas. Viskas keičiasi, įskaitant jus pačius, santykius su aplinkiniais, jūsų troškimus, polinkius, hobius ir visa kita, tik supratę, kad visi šie ir ne tik šie dalykai pastoviai keičiasi, galėsite pradėti gyventi sąmoningiau. Liausitės priešintis permainoms, kurios gali padaryti jus geresniais.

Pasižadėkite įsiklausyti į tai, ką jums kalba organizmas. Kūnas dažnai siunčia mums signalus, į kuriuos nekreipiame dėmesio, ir dėl to galime sulaukti labai negatyvių pasekmių sveikatai. Klausykitės savo organizmo (jums su juo gyventi visą gyvenimą) ir kuo greičiau imkitės priemonių, vos pasirodys negatyvūs simptomai. Juk jums norisi būti sveiku ir laimingu?

Pasižadėkite neleisti, kad praeitis lemtų ateitį. Žmonės neretai leidžia praeities įvykiams negatyviai įtakoti dabartį ir ateitį, patį žmogaus požiūrį į save. Praeitis gali lemti, kaip mes žvelgsime į šį pasaulį ateityje. Tačiau ji neturi trukdyti mums gyventi toliau. Nebijokite atrasti savyje ir sau kažką naujo.

Ne visi artimi žmonės liks su jumis iki gyvenimo pabaigos. Pasižadėkite normaliai į tai reaguoti. Natūralu ir visiškai normalu norėti tvirtų, sveikų ir ilgalaikių santykių, tačiau svarbu neužmiršti, kad ne kiekviena draugystė, ne kiekvieni romantiški santykiai tęsis iki gyvenimo pabaigos. Gali pasikeisti artimo žmogaus vertybės, jis ims ieškoti bendravimo su kitais žmonėmis, su kuriais jam komfortiškiau. Ir netgi jei santykius pavyks išsaugoti, laikui bėgant jie pasikeis. Turėkite tai galvoje. Tarkime, artimas žmogus išvažiavo į kitą miestą. Dabar jau nesigaus kiekvieną vakarą sėdėti su juo kavinėje ar vaikščioti į kiną. Užtat galite reguliariai susirašinėti ar susiskambinti. Suvokę, kad santykiai – tai irgi gyvas, besikeičiantis „organizmas”, išvengsite visiškai nereikalingo skausmo.

Pasižadėkite dažniau šypsotis. Kiekvieną dieną. Šis įprotis suteiks jėgų ir pakels nuotaiką.

Pasižadėkite išeiti už savo komforto zonos ribų. Tai pasakytina apie rėmus, kurie riboja jūsų intelektualinį, emocinį ir asmeninį tobulėjimą. Gerai pagalvokite apie tai. Daugeliu atvejų tokios ribos slopina mąstymą ir didina negatyvo kiekį gyvenime. Peržengę savo galimybių ribas, galėsite augti, o tai, savo ruožtu, suteiks pasitenkinimo gyvenimu. Jūs galite išplėsti ribas bet kurioje sferoje. Pavyzdžiui, pradėkite mokytis užsienio kalbos tam, kad ateityje susirastumėte geresnį darbą. Atsitraukite nuo kompiuterio ir užsiimkite sportu, kad palaikytumėte kūno tonusą.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *