Pamokos iš nesėkmių

Nesėkmės paprastai laikomos dideliu blogiu. Nesėkmė, pralaimėjimas – didžiulė gėda, visuomenės nuomone. Žmonės nenori susikoncentruoti į nesėkmes ir nenori, kad kiti apie jas sužinotų.

Tai visiškai klaidingas elgesys, kadangi nesėkmė gali tapti puikiausiu raktu į sėkmę. Jei manote, kad nesėkmė – blogis, vertėtų šia nuomonę pakeisti.

Rekomenduoju pakeisti nuomonę apie nesėkmes ir iš jų pasimokyti, panaudoti jas situacijos gerinimui. Atminkite: nesėkmė visada veda į pažangą. Nesėkmė – dalis mokymosi proceso, ji padidina šansus pasiekti sėkmę.

Ko gali išmokyti nesėkmė?

  • Suprantame, kad sėkmė niekada nebūna garantuota;
  • Išmokstame priimti permainas;
  • Nesėkmė – puikus motyvacijos šaltinis;
  • Nesėkmė išplečia akiratį;
  • Padeda suprasti, kad ne kiekviena idėja verta būti realizuojama;
  • Nesėkmė – tai dar ne pabaiga.

Būtina suprasti, kad viskas anksčiau ar vėliau baigiasi. Pasibaigs ir jūsų nesėkmės. O dabar jūs turite galimybę pasidaryti išvadas, kad pasisektų ateityje. Mokytis iš svetimų klaidų – puikus, tačiau nuosavos klaidos suteikia didesnį stimulą svajonėms realizuoti. Dėl to jums patiems rinktis: tapti nesėkmės auka, ar „pažaboti” ją ir pasiekti tikslą.

Niekam nesinori skausmingos patirties. Tačiau jeigu ryžtamės daryti tai, ko dar niekada nebandėme, nesėkmių neišvengsime.

Nesėkmes lydi skausmas ir nusivylimas. Tačiau tai nereiškia, kad iš jų nėra jokios naudos. Jei būsime atidesni, pastebėsime, jog nesėkmės duoda labai vertingas pamokas, į kurias reikia atsižvelgti ir pradėti veikti jau visai kitaip.

Nereikia be pabaigos sukti galvoje mintis apie savo nesėkmingą patirtį. Išanalizuokite savo veiksmus, pasidarykite išvadas. Sekantį kartą visa tai padarysi žymiai efektyviau, o dabar padarėte taip, kaip padarėte, turėdami konkrečią patirtį, konkrečias šio momento galimybes. Neleiskite, kad klaidos paverstų jus savo auka. Idealių žmonių nebūna. Neklysta tik tie, kurie nieko nedaro.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *