Normalių dar nesutikau

Norma – tai toks savotiškas etalonas, šablonas, standartizuota forma kiekvienam atskiram nagrinėjama reiškiniui. Žmonių ir jų santykių pasaulyje irgi esama standartų, tokių kaip vertybės, jausmai.

Tačiau kiekvienas iš mūsų atskirai susikuria nuosavą komplektą, nuosavą rinkinį, kurį sudaro asmeninės ir visiems bendros normos. Jūsų norma – visai ne norma kitam žmogui. Negana to, normos keičiasi žmogui vystantis, augant, įgyjant patirties. Dėl to, kai sakote: „Noriu sutikti normalų/normalią”, jūs kalbate faktiškai apie savo paties kloną. Klonas gali būti vienos lyties ir taškas. Klonas negali būti kitos lyties ir taškas. Dėl to, įsikibę į savo „normalumą”, jūs negalite susitikti kito „normalumo”, jūs jį atmetate, pavadinate „nenormalumu”, kuris, beje, irgi yra jūsų. Jūsų nenormalumas yra toks pats nenormalumas kitam žmogui.

Kai norite sutikti išties „savo” žmogų (žodį „savo” specialiai rašau su kabutėmis, kadangi savų žmonių nebūna, yra tik atskiri nuo jūsų ir svetimi), būtina suprasti, kaip klystate, ieškodami savų. Savi – tai tik tėtis ir mama, labiausiai – mama, štai ir lakstome visą gyvenimą, ieškodami „mamytės”, idealios, šventos ir tuo pat metu gyvos. Ieškodami besąlygiškos ir absoliučios meilės, kuri neįmanoma vyrų ir moterų santykiuose.

Dėl to frazė: „Noriu sutikti savą ir normalų žmogų” yra jau iš anksto klaidinga. Frazė: „Noriu sutikti žmogų, su kuriuo būsiu laiminga/laimingas, su kuriuo tobulėsiu, augsiu ir pažinsiu kažką naujo, su kuriuo man sutaps bendrosios žmogiškos vertybės, požiūris į seksą, dvasingumą, interesus” – štai toks formulavimas žymiai tikslesnis ir padės jums nusitaikyti į sau lygaus, tegu ir skirtingo nuo jūsų partnerio paieškas.

Mes esame tai, ką mes kalbame, išskyrus rašytojus ir su žodžiais dirbančius žmones, jiems žodžiai – tai informacija, kuria profesionaliai naudojamasi. Visiems kitiems žodžiai – tai informacija, kurios dėka jie pateikia save pasauliui, reiškiasi pasaulyje, pateikia savo prasmes, jausmus, norus ir nuotaikas, tikslus, planus ir t.t.

Dėl to, kai kalbame, mes koduojame kitiems žmonėms skirtus signalus, o jeigu taip, tai koduoti reikia būtent tai, ką norite gauti iš tikrųjų.

Kažkas iš tiesų ieško mamos ar tėčio, tos pačios lyties kloną, o kažkas trokšta sutikti kitos lyties žmogų, su kuriuo kils noras tapti geresniu, vystytis ir jaustis laimingu.

Pašalinkite kenksmingą frazę iš savo leksikono ir pradėsite sutikti išties įdomius, naujus žmones, iš kurių galėsite išsirinkti patį įdomiausią ir svarbiausią. Ir jeigu pasirinkimas bus abipusis, susitikimas peraugs į bendrą laimingą gyvenimą.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *