Mes mokame už viską, ką turime

Valiuta, kurią sumokame už kiekvieną savo gyvenimo akimirką, gali būti pati įvairiausia: laikas, energija, sveikata, patirtis, skausmas, baimė, ne vien pinigai.

Dažnai žmonės pamiršta apie šią kainą ir pernelyg daug reikalauja iš likimo, o negalėdami susimokėti, pradeda kankintis.

Dažnai žmonės aimanuoja: „labai noriu susirasti naują darbą, sukurti šeimą, susilaukti vaikų, užsidirbti daug pinigų, nebesirgti, tačiau man nieko nesigauna“. Tokiu atveju labai svarbu užduoti klausimą: „Ar esi pasirengęs apmokėti visus savo troškimus?”

Juk už gerą ir dosniai apmokamą darbą darbuotojas turi sumokėti dideliu kiekiu savo laiko, sveikatos, nervų, savo interesų slopinimo, kad įtiktų viršininkui ir pan.

Už šeimą žmogus atsiskaito laiku, energija, skirta buičiai, pergyvenimais dėl mylimo žmogaus, nebelieka galimybės susitikinėti su kitais priešingos lyties atstovais. Vyrams tenka didesnė finansinė atsakomybė.

Jei šeimoje gimsta vaikas – tai visomis prasmėmis yra labai brangus malonumas. Juk be finansinės pusės, už vaiką reikia mokėti dar ir savo laiku, atsisakant pomėgių ir interesų (pačioje pradžioje), taip pat į sumokamą kainą įeina nuolatiniai rūpesčiai ir baimės, o ką, jei staiga kažkas atsitiks. Kas turi vaikų, gali pratęsti šį sąrašą.

Kas nenori turėti daug pinigų? O kuo teks mokėti už galimybę būti turtingam?

Apmokėti teks laiku, juk pinigus reikia valdyti, kitaip jie nuplauks į kitas rankas.

Ramybe, kadangi nuolatiniu palydovu taps stresas, nerimas, pergyvenimai ir baimė, kad pinigus gali atimti, pavogti, kad juos galima kaip nors kitaip prarasti.

Sveikata, kadangi gyvenimas nerimo ir streso būsenoje neigiamai veikia mūsų fizinę ir psichologinę savijautą.

Na, o tam, kad būtume sveiki ir nebesirgtume, kaip manote, kuo už tai teks susimokėti?

Visų pirma – žalingų įpročių atsisakymu. O daugelis yra visiškai nepasiruošę pereiti prie sveiko gyvenimo būdo ir nustoti valgyti greitą maistą bei gerti gazuotus gėrimus, mesti rūkyti ir pradėti sportuoti.

Ir, žinoma, teks susimokėti laiku!

Laikas – tai pastovus, fiksuotas atsiskaitymo už bet kokį tikslą ar poreikį vienetas.

Yra dar vienas įdomus dalykas, kurį norėtųsi paliesti šioje temoje – pamokos.

Patirtis, kurią gauname, išgyvendami dažnai ne pačias maloniausias gyvenimo akimirkas.

Tai gali būti išsiskyrimo, išdavystės, praradimo patirtis. Dažniausiai tokias pamokas lydi skausmas, kančios, apmaudas, pyktis, kaltė ir gėda. Šios būsenos – tai užmokestis už gaunamą gyvenimo patirtį. Skirtumas tik tas, kad tų pamokų mes „neužsakinėjome”, o susimokėti visgi teko. Kodėl tokios pamokos mums duodamos, apie tai parašysiu atskirame tekste, o štai mūsų temos rėmuose svarbu suprasti, kad bet kuriame įvykyje esama vertingos prasmės, kurią būtina atrasti, suprasti ir išmokti, transformuojant ją į patirtį. Juk tą patirtį jūs jau apmokėjote, tai kodėl nepasiėmus apmokėtos prekės?

Dabar, jei nuspręsite ką nors sukurti ar gauti, pagalvokite, kuo turėsite susimokėti ir ar esate tam pasirengę.

Mokėti pasiruošęs žmogus įgyvendina savo tikslus nepalyginamai greičiau!

Skaudžias gyvenimo pamokas jau apmokėjote. Galite pasirinkti – išpešti naudos iš jų arba pasilikti jas kaip prisiminimus apie patirtas bėdas. Tokiu atveju jūs susimokėjote, o prekės taip ir nepasiėmėte.

.Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *