Meilė sau – tai ne lengvas pasivaikščiojimas

Meilė sau yra labai nuvalkiotas terminas, kurį daugelis iš pradžių klaidingai interpretuoja. Ir tada žmonės sako: „Pabandžiau save mylėti – nieko nepasikeitė“.

Meilė sau – ne jausmas, meilė sau – tai darbas.

Nuo to, kaip suprasite, ką reiškia mylėti save, priklauso, kaip galite pasiekti šį tikslą. Ir kokia bus viso to kaina.

Meilė sau kaip jausmas – kupina įvairiausių patogumų pirkimo ir džiaugsmo bei malonumo sau teikimo. Tačiau visas šis džiaugsmas yra išorinis, paviršutiniškas. Jis labai greitai ištirpsta skausme ir pyktyje, kurį nešiojatės savyje. Apsipirkimai, SPA procedūros, alkoholis suteikia tik laikiną palengvėjimą.

Meilė sau kaip egoizmas – tai savo gyvenimo vizijos brukimas kitiems žmonėms. Ir jūsų poreikių viršenybė kito žmogaus poreikių atžvilgiu. Tokia meilė sau veda į skausmą, santykių atšalimą ir nusivylimą. Atrodo, kad turite viską, o viduje – tuštuma ir vienatvė.

Meilė sau, kaip veiksmas, prasideda pripažinus faktą, kad rūpinimasis savimi yra jūsų pačių reikalas. Ir kad teks smarkiai dirbti, užpildyti savo gyvenimą tokiais paprastais ir sudėtingais veiksmais, kaip: rūpestis, savęs palaikymas, gyvenamojo ploto organizavimas, savarankiškumas, pasirinkimas ir atsakomybė. Užtat ir rezultatas – džiaugsmo šviesa, sklindanti ne iš išoriškų džiaugsmelių, o iš vidaus.

Meilė sau, kaip savigarba susiformuoja per savęs išsižadėjimo, skausmo ir neapykantos sau džiungles. Turėsite įveikti šią psichologinę pelkę, kad galų gale priimtumėte save, pasirūpintumėte savimi ir apsuptumėte save žmonėmis, kurie jus gerbs ir kuriuos galite patys gerbti.

Meilė sau, kaip dvasinis kelias – tai siekis savo ir kitų žmonių gyvenimą paversti džiaugsmingu, persmelktu parama, rūpesčiu ir pagarba.

Labai svarbu ir būtina išmokti mylėti save. Mylėti yra veiksmažodis, reiškiantis, kad meilė sau yra veiksmas, darbas.

Kokioje meilės sau stadijoje esate jūs?

.Naujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.