Kur pasikrauti energijos

Svajonės, tikslai

Svajonės ir tikslai, kurių siekiate kiekvieną dieną suteikia milžiniškus laisvos energijos kiekius. Tačiau taip būna tik tais atvejais, jei svajonės ir tikslai yra jūsų, o ne įpiršti jums kitų žmonių. Kai širdis ir protas vieningai kažko siekia, gaunate milžinišką kiekį energijos tiems siekiams įgyvendinti. Nėra geresnio jausmo už artėjančio svajonės išsipildymo jausmą. Jeigu žengiate savo keliu, pasaulis jums visada padės ir aprūpins reikiamu energijos kiekiu.

Tikėjimas

Nesvarbu kuo tikite – Dievu, Aukščiausiu Protu, Visata ar dar kažkuo, jūsų tikėjimas aukščiausiomis jėgomis suteiks laisvos energijos – pakankamais kiekiais. Jeigu šito nejaučiate, verta susimąstyti apie savo tikėjimą, jo nuoširdumą ir t.t.

Meilė

Nepaprastai galingas pozityvus jausmas. Kai širdis kupina meilės, patiriame milžinišką entuziazmą, mums atrodo, kad esame viskam pajėgūs. Labai galingas energijos šaltinis.

Dėkingumas

Kaip jaučiatės, kai dėkojate iš visos širdies už kokią nors paslaugą? Pasistenkite būti dėkingi už viską, ką turite gero. Tai užtikrins jums didžiulius energijos kiekius.

Menas

Menas atgaivina sielą. Kai užsiimate menais, tampate galingais energijos laidininkais.

Muzika

Gryno pavidalo energija. Įsijunkite patinkančią muziką. Galite pasigarsinti, kad padidėtų energijos srautas ir čiupkite, kiek pajėgsite pačiupti.

Hobis

Hobis – tai užsiėmimas, prie kurio linksta jūsų širdis. Viską, ką darote sielos labui, suteikia energijos.

Bendravimas su žmonėmis, pasižyminčiais aukšta energetika

Esama žmonių su labai aukšta energetika. Jiems energijos pakanka su kaupu, energija liejasi per kraštus. Su jais bendraujant, dalis energijos tenka ir pašnekovui, dėl to nenuostabu, kad žmonės jaučia jiems labai pozityvius jausmus. Kartais netgi patys nesuprasdami, kodėl. Visi sėkmingi žmonės pasižymi aukštu energetikos lygiu, dėl to su jais pabendravę jaučiame pakylėtą nuotaiką. Kai toks žmogus įžengia į patalpą, ji tarsi nušvinta.

Namų augintiniai

Manau, čia ir aiškinti nieko nereikia. Pakanka pasižiūrėti į savo numylėtinį ir puikūs, pozityvūs jausmai garantuoti.

Mainai į fizinę energiją

Užsiimdami sportu, aktyviai poilsiaudami ar sunkai dirbdami pavargstame fiziškai, tačiau praktiškai visada pakyla gyvenimo tonusas. Rytinis bėgiojimas, plaukimas, treniruokliai visada suteikia papildomos energijos atsargą.

Mainai į pinigus

Tai ne kas kita, kaip aukojimas. Atiduodate pinigus, nelaukdami, kad jie bus grąžinti, o mainais Visata duoda jums energijos.

Jūs galite pamiršti viską, kas buvo išvardinta aukščiau, bet jei įsiminėte bent vieną frazę, reiškia, gavote jau ne tiek mažai iš šio teksto. Jūs gaunate energijos, kai jaučiate teigiamus jausmus ir eikvojate energiją, kai patiriate negatyvius.

.Naujienos iš interneto

Laimės nesurasime. Laimė – tai kasdieninis mūsų pasirinkimas

Daugelis žmonių įsitikinę, kad laimę galima gauti iš išorinių šaltinių, kad ją…

Septyni žmogaus gyvenimai

Kaip tvirtina visa eilė teorijų ir religinių sistemų, žmogus šiame pasaulyje atgimsta…

Unikali siela

Kiekvienas iš mūsų yra unikalus ir nepakartojamas. Kiekvienas iš mūsų turi savo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.