Klausimai, kurie padės išsiaiškinti gyvenimo tikslą

Žemiau pateikiama informacija susijusi ne vien su profesijos pasirinkimu, joje pateikiami atsakymai į klausimus leis suprasti, kuo jums visą gyvenimą norėjosi užsiimti.

Taigi. Išsiaiškinti gyvenimo tikslą, galima uždavus sau šiuos klausimus.

Kuo jums patinka užsiimti?

Jūsų tikslas neatsiejamai susijęs su tuo, ką mėgstate. Sėkmingiausi žmonės užsiima mėgstamais dalykais. Bilui Geitsui patinka kompiuteriai, o Tomas Edisonas mėgo išrasti ką nors naujo. O kas patinka jums?

Galbūt mėgstate skaityti, rašyti, užsiimti sportu, dainuoti ar gaminti maistą? O gal prie širdies verslas, pardavimai, bendravimas, kokių nors daiktų remontas? Galbūt jums puikiai gaunasi išklausyti žmones? Bet kokiu atveju jūsų gyvenimo tikslas bus susijęs su mėgstama veikla.

Kuo domitės laisvalaikiu?

Laisvalaikio pomėgiai irgi padeda išsiaiškinti gyvenimo tikslą. Jeigu mėgstate piešti, reiškia, tai – savotiškas ženklas, kuria kryptimi reikėtų judėti. Tą patį galima pasakyti apie bet kokį hobį ir pomėgį, ar tai būtų maisto gaminimas, dainavimas, ar derybos. Svarbu tik nepražiopsoti tokių ženklų ir neignoruoti jų. Pavyzdžiui, kažkam labai patinka mokytis ir semtis naujų žinių, reiškia, jo gyvenimo tikslas gali būti susijęs su mokslais, dėstymu. Būtinai pagalvokite apie tai, kuo užsiimate laisvu laiku, ar kuom norėtumėte užsiimti.

Į ką krypsta dėmesys?

Pardavėjas gana lengvai nustatys, turės ši prekė paklausą, ar neturės. Kirpėja būtinai atkreips dėmesį į žmogaus šukuoseną. Drabužių dizaineriui iškart kris į akį nevykęs praeivio apsirengimas. O mechanikas vien iš garso nustatys galimą automobilio gedimą. O į ką krypsta jūsų dėmesys? Kas jus erzina? Atsakymai į šiuos klausimus padės išsiaiškinti gyvenimo tikslą.

Ką mėgstate skaityti, apie ką patinka semtis žinių?

Kokius žurnalus, kokias knygas skaitote? Galbūt patinka literatūra apie verslą ar kulinariją, o gal apie žvejybą? Bet kokiu atveju tai reikia vertinti kaip užuominą apie problemą, kurią turite spręsti gyvenime. Jeigu nutartume surinkti nuosavą biblioteką – kokias knygas į ją atrinktumėte? O gal labiausiai prie širdies knygos apie saviugdą?

Kas pažadina norą užsiimti kūryba?

Galbūt jums pardavimo procesas atrodo kaip ištisas menas? Arba norite tučtuojau pradėti gaminti, vos pamatę žurnale originalaus patiekalo receptą? O gal kažkokia situacija pastūmėjo nutapyti paveikslą? Pagalvokite, kas verčia judėti į priekį.

Kas jumyse patinka kitiems žmonėms?

Turite „pasekėjų”, kurie vertina jūsų gaminamą maistą? Juk jeigu jūsų patiekalai niekam nepatinka, tai ir virtuvės šefu greičiausiai netapsite. O gal kažkas žavisi jūsų dainavimu ar šokio menu? Galbūt kažką užkerėjo jūsų kaip rašytojo ar pardavėjo talentas? Sutikite – kiekvienas žmogus turi sugebėjimų, kurie labai patinka kitiems.

Jeigu iš anksto žinotumėte, kad pasieksite sėkmę – kuo užsiimtumėte?

Kažkas atidarytų savo grožio saloną, kažkas išmėgintų jėgas muzikiniame projekte, o trečiam knieti tapti parduotuvės savininku. Bet koks jūsų atsakymas taps dar vienu ženklu, nurodančiu galim jūsų gyvenimo tikslą.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *