Keisdami mintis, keičiame gyvenimą

Anaiptol ne visi patenkinti savo gyvenimu, daug kam norisi jame kai ką pakeisti, pagerinti. Tačiau tik nedaugelis ryžtasi realiai kažką nuveikti šia linkme. Tiems, kurie ne tik nori, bet ir pasiruošę veikti – keisti gyvenimą ir keistis pačiam – pateikiame kelis patarimus.

Neskubėkite, pagalvokite

Greitai prieš akis mirgantys kadrai, kaip televizoriuje, būdingi ir gyvenime: pastoviai kažkur bėgame, vėluojame, skubame ir nesuspėjame. Sustokite ir duokite sau laiko pamąstyti, kas vyksta. Sulėtinkite tempą, kad išnagrinėtumėte savo problemas, sudėliotumėte mintis į lentynėles ir priimtumėte sprendimus dėl tolimesnio gyvenimo.

Noras keistis

Nežinomybė baugina, bet jeigu labai norisi kažką keisti, jūsų niekas nesustabdys. Galvodami apie gyvenimo pagerinimą, įsivaizduodami būsimus pasiekimus, trokšdami pasikeisti jūs sugebėsite ir pajėgsite viską, ką sumanėte.

Prisiimkite atsakomybę už savo gyvenimą

Pasisekimai, nesėkmės, skrydžiai ir kritimai – viso to pakaks per akis. Ir visa tai reikia priimti ramiai, be kaltinimų ir nuoskaudų: prastą ekonomiką, piktą bosą, šeimą. Jūs patys esate savo gyvenimo kūrėjai.

Ieškokite vertybių

Kad galima būtų lygiuotis į principus ir susirasti tai, kas vertinga būtent jums, reikia iš pradžių išsiaiškinti tuos principus ir tas vertybes. Ir nepamiršti jų daugiau ateityje, nenusižengti ir nepažeidinėti, susidūrus su sunkumais.

Ieškokite priežasties

Kaip kosminiam aparatui reikalinga raketa, kurios dėka jis atsiplėšia nuo planetos paviršiaus, taip ir žmogui reikalinga priežastis, kad galima būtų įveikti įgimtą inerciją, kaustančius ir supančiojusius rankas bei kojas įpročius. Atradę priežastį, dėl kurios verta keistis, gausite energijos šaltinį, jis suteiks jėgų tikslui įgyvendinti.

Keiskite mąstymą

Tegu žodžiai „negaliu”, „nepajėgsiu”, „nėra išeities”, „nežinau” visam laikui dingsta iš jūsų leksikono. Tokie išsireiškimai užkerta kelią teigiamoms emocijoms, neleidžia atlaisvinti galvoje vietos pozityvioms mintims, idėjoms, kūrybai.

Nusiteikite sėkmei

Įsivaizduokite, kad jūsų noras jau išsipildė ir tegu tas vaizdas palaiko jumyse impulsą nesustoti pusiaukelėje link tikslo. Būsima pergalė – puikus stimulas.

Kad pabustų susidomėjimas gyvenimu, galima pakeisti aplinką, liautis viską daryti automatiškai, pasukti pagaliau kitu maršrutu pakeliui į darbą, pakeisti įvaizdį, iššokti su parašiutu, nueiti į zoologijos sodą, nusipirkti šunį – variantų begalė.

Darbo keitimas kaip gyvenimo keitimo elementas būtinas tada, kai pasiekėte profesionalumo „lubas” darbovietėje ir tobulėti ten daugiau nebėra kur. Kai karjera ribota ar neįmanoma. Labai sunku štai taip imti ir išeiti iš įprastos vietos, tačiau tai padaryti būtina vardan būsimų pasiekimų ir pergalių. Jeigu nusiteiksite sėkmei, ji jus būtinai lydės.

Kodėl neįgijus naujos profesijos, kodėl elektrikui netapti dailininku ar aktoriumi, pakeisti veiklos sferą, galbūt joje pagaliau atrasti save.

Jei nesiklosto vienoje srityje, reiškia, pats gyvenimas ragina pamėginti eiti kitu keliu. Kažkas pradės verslą ir taps finansiškai nepriklausomas, kažkas išvažiuos į kalnus ir užsiims alpinizmu, o kažkas paprasčiausiai nustos niūriai ir liūdnai žvelgti į pasaulį, atras jį iš naujo.

Pradėti kažką keisti – pats sunkiausias dalykas, tačiau kai jį įvaldysime, suteikę širdžiai ramybę ir harmoniją, suprasime, kad pasielgėme teisingai.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *