Kaip pasiekti laimę ir harmoniją

Kai žmogus, viską pamiršęs, imasi vaikytis laimės, greičiausiai jis jos neras.

Norint įgyti vidinę harmoniją ir laimę, labai svarbu suvokti savo tikslus. Nuo vaikystės žmogų supa kova dėl sėkmės. Tėvai, o paskui ir pats žmogus, išsikelia sau vis aukštesnę kartelę. Sėkmingos studijos, karjera – visa tai virsta nesibaigiančiomis lenktynėmis.

Deja, stiprus susikoncentravimas į rezultatą lemia tai, kad žmogus ima jaustis nelaimingu. Amerikiečių psichologas R. Raghunathanas nustatė, kad noras būti lyderiu, reikšmingu ar geidžiamu, apsunkina galimybę pasijusti laimingu žmogumi.

Tyrimo rezultatu tapo šios „laimės taisyklės”:

  • Nereikia vaikytis laimės.
  • Prisiimkite atsakomybę už savo gyvenimą.
  • Nelyginkite savęs su kitais.
  • Būkite atviri pasauliui ir kitiems žmonėms.

Laimė čia ir dabar

Dažnai iš anksto mėgaudamasis būsima pergale ir sėkme, žmogus pamiršta dabartį, negali tinkamai susidėlioti prioritetų. Dauguma žmonių mano, kad ramybė ir laimė yra svarbiau nei karjera. Tačiau realybėje žmonės pasirengę paaukoti vidinę harmoniją vardan aktualesnių dalykų.

Labai svarbu nepamiršti to, kas teikia malonumą, suteikia harmonijos jausmą. Būtina rasti balansą tarp būtinų ir svarbių dalykų ir to, kas teikia malonumą.

Geriausia susidaryti sąrašą smulkmenų, kurios suteikia laimės pojūtį ir jų nepamiršti. Nesvarbu, kad tai bus – pasivaikščiojimas ar ramiai išgertas kavos puodelis, mylimo žmogaus apsikabinimai ar penkių minučių žaidimas su šunimi.

Jūsų gyvenimas – jūsų rankose

Svarbu žinoti, kad galite jaustis laimingi ir be pašalinės pagalbos. Niekada nereikia ieškoti kaltininkų, jei nėra dvasinio komforto jausmo, nes kiekvienas žmogus pats turi viską, ko reikia laimei ir harmonijai pasiekti. Kiekvienas gali valdyti savo jausmus, o ši kontrolė suteikia laisvės ir laimės jausmą.

Geriausias būdas įgyti savikontrolę – sveikas gyvenimo būdas. Kiekvienas gali pasirūpinti savimi, pradedant nuo mažmožių: šiek tiek daugiau fizinio aktyvumo, šiek tiek malonesnių ir naudingesnių smulkmenų.

Mažiau palyginimų, daugiau pasitikėjimo

Tikros vidinės harmonijos nepavyks pasiekti, jei nuolat lyginsime save su kitais. Net jei žmogus jaučia savo pranašumą prieš konkurentus, anksčiau ar vėliau jis patirs nusivylimą. Galų gale, tai gali nutikti senatvėje.

Nuolatinis savęs lyginimas su aplinkiniais gali būti laikomas geru motyvatoriumi, tačiau dar niekam nepavyko visą laiką laimėti.

Žmogus, kuris nuolat dairosi į kitus, pastebi tik savo trūkumus. Kuo mažiau žmogus lygina save su kitais, tuo komfortiškiau jis jaučiasi.

Būkite atviri

Žmonės jaučiasi laimingesni šalyse, kuriose tarp žmonių yra daugiau pasitikėjimo. Žmogus praranda komforto jausmą, jei nuolat jaučia nerimą ar įtampą. Todėl nereikėtų laikyti pasaulio pabaiga, kai pardavėjas neteisingai pasvers įsigytas prekes.

Pasitikėjimas nepažįstamais žmonėmis yra tam tikras pasitikėjimo gyvenimu apskritai ženklas.

Tapdamas atviresnis kitiems, žmogus išmoksta labiau pasitikėti pasauliu.

Svarbu atsiminti, kad kiekvienas gali būti laimingas. Kad pasiektų laimę ir harmoniją, žmogus turi viską – patį save, pasitikėjimą savimi ir meilę sau.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *