Jūsų sėkmė ir sveikata priklauso nuo to, su kuo bendraujate

Jūsų sėkmė ir sveikata priklauso nuo to, su kuo bendraujate. Tai jau seniai pastebėta ir įrodyta. Geras žmogus gali turėti nelabai kokią aplinką, o jei tiksliau, netgi ne gali turėti, o turi. Juk jis stengiasi visiems padėti, visus išklausyti ir palaikyti, pasidalinti paskutiniu, ką turi… Ir yra įsitikinęs, kad teigiamai veikia žmones, padeda jiems tapti geresniais, šviesesniais.

Tačiau bėga laikas ir tokie aplinkiniai suryja gero žmogaus energiją. Probleminių žmonių aplink jį vis daugiau ir daugiau. O geras, šviesus žmogus – vienas. Ir nuolatinis kontaktas su toksiška aplinka pakeičia gerą žmogų į negatyvią pusę. Arba jis pats tampa blogu, cinišku, šaltu, arba jį ima griauti negatyvi nevykėlių, ligonių, kvailių ar žiaurių žmonių įtaka. Mes visada sąveikaujame su tais, kurie mus supa ir neišvengiamai keičiamės.

Viskas priklauso nuo koncentracijos. Nuo proporcijos. Nuo to, kiek glaudžiai bendraujate su negatyviais žmonėmis. Ir nuo to, kiek daug jų yra artimiausioje aplinkoje. Galbūt jūs jau vien su tokiais ir bendraujate? Toksiški žmonės palaipsniui išstumia pozityvius. Apgula jus iš visų pusių, slenka vis arčiau ir arčiau…

Spanguolės cukruje – tokį skanėstą nupirkau draugams. Tačiau laiku nepavaišinau, laiko pritrūko. O paskui saldainiai sugedo: cukraus kevale liko sudžiūvusios spanguolių odelės vietoje sultingų uogų. Osmosas – štai kaip tai vadinama. Agresyvus, koncentruotas cukrus iščiulpė iš uogų visas sultis. Štai kas yra agresyvi aplinka.

Šitaip mus veikia didelė kvailų ir grubių žmonių koncentracija, chroniški nevykėliai, verkšlentojai, amžini ligoniai, kurie aktyviai visiems skundžiasi. Būtent aktyviai ir agresyviai.

Ir visos svajonės, kad vienas talentingas ar labai geras žmogus teigiamai paveiks neišsivysčiusius, grubius aplinkinius, visos tos saldžios svajonės išsisklaido, pamačius susiraukšlėjusias, sausas uogas – tai viskas, kas iš jų liko. O cukrus parausvėjo ir suakmenėjo, išsiurbęs visas sultis.

Neilgai pabendrauti galima ir su kvailiu, ir su pikčiurna. O paskui neišvengiamai atsitiks, kas atsitiko su uogomis – iš mūsų beliks susiraukšlėjusi odelė. O aplinkiniai – parausvės ir taps dar tvirtesni. Štai kaip tai veikia.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *