Jūs neprivalote atsiprašinėti

UŽ TAI, KAD KAŽKĄ MYLITE

Tiesiog džiaukitės, kad apskritai sugebate mylėti ir jausti tokius jausmus. Dauguma žmonių pernelyg bijo leisti sau meilę, prisigalvodami siaubingų kartaus praradimo pasekmių. Neturi reikšmės, ką tu myli ir nesvarbu, ar sulauki atsako. Tu jau myli ir tai gerai.

UŽ SUGEBĖJIMĄ PASAKYTI „NE”

Mokėti pasakyti žmonėms „ne” – svarbiausias brandžios asmenybės požymis, o taip pat požymis, kad žmogus pats save gerbia. Neretai kiti mumis manipuliuoja ir kiekvienas prašo, kad padarytumėte tai, kas visų pirma naudinga kam tik norite, bet tik ne jums, šitaip trukdydami jums siekti nuosavų tikslų. Pasakyti „ne” – visiškai normalu. Jūs niekam nieko neskolingi.

UŽ SAVO SVAJONES IR TIKSLUS

Nereikia gyventi su kaltės, pareigos, apgailestavimo, nuoskaudos jausmais. Visi šie slegiantys jausmai kyla tada, kai nukrypstate nuo savo įsitikinimų, svajonių. Niekada neatsiprašinėkite už savo svajones ir tikslus, juk būtent tie dalykai leidžia jums būti savimi. Tėvai, jus augindami, visada įsivaizdavo, kokiais jūs užaugsite. Jie svajojo. O jūs pasieksite laimę ir harmoniją kai pasieksite savo tikruosius tikslus, kurių neįpiršo aplinkiniai. Dėl to kiekvieną dieną ženkite link savo svajonių. Ir neimkite į galvą, ką kalba kiti.

UŽ SAU SKIRTĄ LAIKĄ

Jums neretai įkala pareigos, kaltės, pasiaukojimo jausmus. Kad taptum laimingas ir pažintum tikrą laimę, turi pradėti rūpintis ir savais poreikiais. Skirkite laiko savo reikalams, darykite tai, kas suteikia malonumo asmeniškai jums ir pajausite, kaip gyvenimas įgauna naujų spalvų, kaip įgaunate naujų jėgų. O tada be vargo galėsite padėti ir aplinkiniams. Bent jau savo asmeniniu pavyzdžiu.

UŽ PRIORITETŲ IŠDĖSTYMĄ

Niekas neturi teisės versti jus jaustis kaltais dėl savų prioritetų. Leiskite sau laikyti svarbiais dalykais tuos, kurie svarbūs jums. Išties brangūs bei artimi žmonės supras ir gerbs jūsų pasirinkimą.

UŽ SANTYKIŲ NUTRAUKIMĄ

Kam atsiprašinėti už tai, kad norite atsikratyti nemalonių ir skaudinančių dalykų? Kodėl turėtume taikstytis su tuo, kas negerai, nekomfortiška arba su žemyn paskui save jus tempiančiu žmogumi? Dideliu žingsniu į priekį taps suvokimas, kad prasti santykiai neleidžia tobulėti. Pašalinę šitą naštą, labai greitai atsikvėpsite pilna krūtine. Suraskite jėgų, kad apsuptumėte save žmonėmis, kurie sugeba mylėti ir jausti pagarbą.

UŽ NETOBULUMĄ

Trūkumai daro jus unikaliais. Juos reikia priimti. Niekada nekreipkite dėmesio į žmones, nurodinėjančius jūsų trūkumus. Jie patys jaučiasi nepilnaverčiai ir mėgina iškilti savo akyse jūsų sąskaita. Tokie žmonės atsiprašinėjimų neverti. Niekada neapgailestaukite dėl savybių, kurios daro jus ypatingais. Visada galvokite apie stipriąsias savo puses ir jas toliau ugdykite.

UŽ ĮSITIKINIMUS IR PAŽIŪRAS

Žmonėms būdinga ginti savo vertybes, moralę, etiką, įsitikinimus. Asmenybių niekas nemėgsta, nes jos nepasiduoda manipuliacijoms. Stiprios asmenybės neatsiprašinėja už tai, ką nuoširdžiai laiko teisingu.

UŽ „NEŽINOJIMĄ”

Aš nežinau to, ko nežinau. Nuolatinis žinių siekis leidžia išsaugoti mūsų protus jaunais. Neverta pulti atsiprašinėti, jei šiuo konkrečiu momentu kažko nežinote. Žmonės mėgsta pasipuikuoti svetima sąskaita. Tapkite amžinu mokiniu. Pasaulis pastoviai mus kažko moko, pateikdamas pačias įvairiausias situacijas. Prisipažinimas, kad kažko nežinote – stiprybės ir didelių siekių požymis.

UŽ LŪKESČIUS

Jūs laukiate iš kitų to paties, ko ir iš savęs? Tai puiku. Aukšti reikalavimai ir lūkesčiai dažnai reiškia, kad pakankamai rūpinatės žmonėmis, kad paskatintumėte juos geresniems darbams. Bet jeigu nepateisinote kieno nors lūkesčių arba nepasiteisino jūsų pačių lūkesčiai – neatsiprašinėkite, nes tai viso labo siekis kontroliuoti situaciją. Jūs niekam negalite priekaištauti ir jums niekas negali priekaištauti.

UŽ TAI, KAD LEIDŽIATE PINIGUS SAU

Pasilepinti kartas nuo karto – visiškai normalus dalykas. Malonios smulkmenos – apdovanojimas už sunkų darbą. Laimingi žmonės žino, kad jų norai yra labai svarbūs, kad gyvenimas būtų pilnavertis. Vertinkite save.

UŽ APLINKINIŲ ŽMONIŲ POELGIUS

Neretai žmogus pats save naikina, teisindamas neleistinus aplinkinių žmonių poelgius, ypač kai kalba eina apie artimuosius. Kiekvienas pats atsako už savo elgesį. Nereikia atsiprašinėti už tai, ką padarė kitas, netgi jei jaučiate, kad tie poelgiai palietė jus.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *