Jeigu pasiseks

Jeigu pasiseks, jūs liksite vieni. Visiškai vieni, kai nieko nebus greta ir teks ieškoti atramos ant nuodėmingos žemės ir savyje.

Jeigu pasiseks ir tai nutiks teisingu laiku, gyvenimas smogs jums taip, tarsi norėdamas sutraiškyti riešuto kevalą ir pasiekti branduolį.

Jeigu pasiseks, jums skaudės. Taip skaudės, kad šis skausmas privers jus praktiškai numirti, o paskui padės atgimti iš pelenų.

Jeigu pasiseks, jūs verksite. Ir šių ašarų bus neįmanoma sulaikyti. Per jas ateis išsilaisvinimas, o paskui jį – tikrasis gyvenimas.

Jeigu pasiseks, būsite pažeidžiamas. Ir niekaip negalėsite šito nuslėpti nuo kitų. Ir tada suprasite, kurie žmonės su jumis, o kurie – prieš jus.

Jeigu pasiseks, nerasite atsakymų į klausimus. Ir tada teks kažką išrasti ir sugalvoti savarankiškai.

Jeigu pasiseks, nusivilsite žmonėmis, idėjomis, mokytojais ir geraisiais burtininkais. Visa tai pergyvenę, pagaliau pamatysite realų pasaulį.

Jeigu pasiseks ir tai nutiks tinkamu laiku, neturėsite į ką kreiptis patarimo. Visiškai neturėsite. Ir teks ieškoti gyvenimo kompaso savyje.

Jeigu pasieks ir tai nutiks tinkamu laiku, jums bus tiek nepakeliama, kad teks kažką su tuo daryti arba tiesiog atsipalaiduoti ir leisti pasauliui ką nors nuveikti jūsų labui.

Jeigu pasiseks, prarasite, neteksite, apsigausite, jus išduos ir beveik sutraiškys. Ir šitie „beveik“ transformuosis į išminties raukšles ant jūsų veido. O patirtis išliks visam gyvenimui.

Jeigu pasiseks, jums nebeliks pinigų. Ir teks pradėti realius santykius su žmonėmis, kuriems anksčiau buvo galima paprasčiausiai užmokėti.

Jeigu pasiseks, turėsite labai daug pinigų ir patirsite visą tą begalinę neviltį, kuri galiausiai išsklaidys iliuzijas, jog laimė slypi piniguose.

Jeigu pasiseks, jus mylės anaiptol ne visi. Ir teks susikurti vidinę vertybių sistemą. Ir jus pagaliau nustos smaugti siekis visiems patikti ir įtikti.

Jeigu pasiseks, kuris nors labai artimas žmogus nusigręš nuo jūsų. Ir tada sužinosite laimės momentų vertę.

Jeigu pasiseks, susidursite su mylimuoju akis į akį. Ir bus dvi teisybės. Jūsų ir jo. Jūs pajausite tą milžinišką erdvę tarp judviejų atskirų visatų, kurios susiliečia tik pačiais krašteliais.

Jeigu pasiseks, galėsite visa tai ištverti. Ir surasti būdą save transformuoti. Patirsite tą vidinę alchemiją, kuri skausmą paverčia grožiu. Pyktį – susitaikymu. Baimę – poelgiais ir darbais. O džiaugsmą – įkvėpimu. Kuri iššluos iš širdies baimę ir gėdą kaip kiemsargis iššluoja lauk senas šiukšles. Kuri randus pavers durimis į naujas erdves.

Jeigu pasiseks ir nutiks tinkamu laiku…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Kodėl svarbu leisti sau patinginiauti

Ne tik galima, bet ir būtina! Leiskite sau padrybsoti ant sofos ir…

Nustoti griauti savo savivertę ir pradėti save gerbti

„Aš esu nevykėlis“ arba „Šis bandymas buvo nesėkmingas“. Ar jaučiate skirtumą? Kiti…

Žiūrėti į veidrodį kenksminga psichikai

Vieni žavisi savimi veidrodyje iš grynos tuštybės, kiti nekenčia savo išvaizdos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *