Jėgų stygius

Žmogus skundžiasi, kad nebeturi energijos. Gyvena normaliai, nepersidirba, gerai maitinasi, pernelyg nesinervina. O jėgos kažkur dingsta, energijos vis mažiau ir mažiau.

Ryte dar yra kažkiek jėgų, o po pietų žmogus jau gyvena kaip automatas ir galvoja tik apie tai, kad kuo greičiau pasibaigtų ši diena. Greičiau namo, greičiau ant sofos. Nebėra jėgų ką nors daryti, nėra įkvėpimo ir noro.

Viršutinėje kūno dalyje jaučiamas susikaustymas. O kojos nusilpsta. Norisi prisėsti arba atsigulti. Kartais žmogus ima klupinėti ar netgi nukrinta.

Neretai jis vaikšto susikūprinęs, susigūžia, pasikeičia visa laikysena.

Prasta nuotaika…

Ne depresija, o tiesiog niekas ypatingai nedžiugina. Nėra stiprių emocijų. Netgi pykti jėgų nebėra. Tačiau dažnai pasitaiko stiprus vidinis susierzinimas, viskas aplinkui nervina.

Kur pradingo energija?

Kartais ji niekur nedingsta. Jos visiškai pakanka. Tačiau nepakanka energijos mainų. Įsivaizduokime ežerą ar tvenkinį, į kurį daugiau nebeatiteka vanduo. Ir iš kur jis daugiau neišteka. Vanduo palaipsniui išgaruoja, pradvoksta. Paviršius pasidengia maurais, deguonies vandenyje vis mažiau, o purvo daugėja. Tai jau ne tvenkinys, o pelkė.

Tai keiskis energija su kitais, atgaivink savo vandens telkinį! Tačiau čia yra viena paslaptis. Mes ne su visais galime keistis energijomis. Panašiai kaip su kraujo grupėmis.

Mes galime apsikeisti energija tik su savo „grupės” žmonėmis. Jeigu jų nėra, jėgos palaipsniui mus apleidžia. Iš pradžių jaučiame silpnumą, paskui prasideda rimtesni dalykai.

Svarbiausias „savų” požymis – supratimas. Mes turime bendrą vertybių sistemą, bendrą požiūrį į pasaulį, bendrą kalbą. Muzikantas praras jėgas patekęs tarp muzikos nesuprantančių žmonių. Subtilus žmogus pražus tarp normalių, vidutinių statistinių, tačiau primityvokų.

Dvasinė vienatvė žudo. Nors niekas nevagia energijos, didelių jos sąnaudų nėra, įprasta gyvenimo rutina. Aplinkui – geri, mieli žmonės. Tačiau ne iš tos grupės, štai koks reikalas. Nėra su kuo keistis energija, nėra kam duoti, nėra iš ko gauti.

  • O kol kas galima dažniau pabuvoti gamtoje. Tai – labai galingas resursas;
  • Buvimas su gyvūnais ir pagalba jiems irgi suformuoja energijos mainus. Gamtos energija universali, tai – universali „kraujo grupė”;
  • Asmeniškai jums tinkamų knygų skaitymas, jums patinkančių filmų žiūrėjimas, lekcijos, kurios jums įdomios – irgi resursas;
  • Kūrybiniai užsiėmimai, netgi rankdarbiai irgi suteikia energijos. Menas ir kūryba – taip pat universali „kraujo grupė”.

Ir būtinai ieškokite žmonių, su kuriais jums įdomu. Kurie kelia emocijas, su kuriais norisi kalbėtis. Kažką aptarinėti, drauge ieškoti naujų žinių, vystytis, vėl ir vėl susitikinėti…

Svarbiausias energijos mainų indikatorius – emocijos. Pasitenkinimo, įkvėpimo, dvasinio pakilimo jausmai. Net jeigu tai bendravimas internete, nesvarbu. Svarbu, kad vanduo tvenkinyje pradėjo atsinaujinti ir laisvai tekėti. Ir jėgos sugrįžta…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *